Paļaujieties uz "Miele" indukcijas plīts virsmām ar "TempControl".

Viedā temperatūras sensoru tehnoloģija uzraudzīs procesu jūsu vietā. Miele. Visam, ko mīlat.

Lūdzu, ritiniet

Bērniem ļoti patīk gatavot kopā ar vecākiem – arī Elzai. Ar bērnu palīdzību, tēta prasmēm un "TempControl" pankūkas izcepas gandrīz pašas no sevis. Un pa to laiku var pat pagūt parotaļāties.

"Tēti, es gribu pankūkas!"

Koncentrēta jauda

Bez piedegšanas, bez pastāvīgas temperatūras regulēšanas. Ar jaunajām "Miele" indukcijas plīts virsmām cepšana ir daudz vienkāršāka. "TempControl" viedā temperatūras sensoru tehnoloģija nodrošina precīzu enerģijas padevi. Pannā automātiski tiek uzturēta optimāla temperatūra, un cepot nekas nevar noiet greizi.

Cepšanas pakāpe I – saudzīga un precīza cepšana

Izvēlieties vienu no trim pakāpēm. Zemākajā pakāpē I lieliski izdodas vēršacis un piemēram – saldēti ēdieni.

Cepšanas pakāpe II – vidēji intensīva cepšana

Vidējā temperatūrā var optimāli cept, piemēram, garneles un steikus. Vidējā pakāpe ir piemērota arī sēklu apgrauzdēšanai.

Cepšanas pakāpe III – intensīva cepšana

Intensīvai apcepšanai vai cepšanai uz Wok pannas III pakāpe ir ideāli piemērota. Arī pankūkas maksimālajā pakāpē izdodas lieliski.

Lēnās vārīšanas pakāpe

Ar lēnās vārīšanas pakāpi mērces neizšļakstās. Tā nodrošina ideālu temperatūru lēnai vārīšanai, tiklīdz ir pieliets šķidrums.

Uzmanību, gatavību un starts

Uzspēlējiet jautru spēli, kamēr pankūkas apcepas zeltaini brūnas, karošu hokeju ar zupas karotēm un pankūku lāpstiņu. Tas ir jautri, nekas nepiedeg, un uzvarētājs saņem papildporciju. 

Neparasti ātri:

Gan XXL katls, gan cepešu trauks: īpaši daudzpusīgajā "PowerFlex" gatavošanas zonā ātri uzkarst arī lieli katli. 

Perfekta temperatūra

Siltuma uzturēšanas funkcija "Plus" ideāli saglabā pankūkas un citus ēdienus siltus un saudzīgi uzsilda. Tā jūs varat baudīt ēdienu pasniegšanai piemērotā temperatūrā. 

"Con@ctivity 2.0"

Cik labi, ka ir "Con@ctivity 2.0". Starp plīts virsmu un tvaika nosūcēju notiek intensīva datu apmaiņa, nodrošinot nemainīgi labu gaisu virtuvē – nav nepieciešama manuāla nosūcēja vadība.

Intuitīva vadība

Ar "SmartSelect" vadību cepšanas pakāpes var izvēlēties ātri un intuitīvi. Izslēgtā stāvoklī tā nav redzama – minimālisma dizainam.

Vēl tikai vajag pēc patikas apliet pankūkas ar medu vai apkaisīt ar pūdercukuru – labu apetīti!