Paļaujieties uz jauno trauku mazgāšanas mašīnu G 6000 "EcoFlex".

Mirdzoša tīrība 58 minūtēs. "Miele". Visam, ko mīlat. 

Ritiniet, lai uzzinātu vairāk

Tik vienkārši, tik ātri!

Ģimenē ir svarīgi plānot laiku. Ar "QuickPowerWash" trauku mazgāšanai nepieciešamas tikai 58 minūtes. Perfekti, jo var izmantot katru iespēju pavadīt laiku kopā.

Jaunums: "QuickPowerWash" tehnoloģija

Ar jauno mazgāšanas programmu "QuickPowerWash" un tai precīzi pielāgotajām "Miele UltraTabs Multi" tabletēm, ar samazinātu izšķīšanas laiku, trauki tiek optimāli nomazgāti un nožāvēti. Visīsākajā laikā ar labāko mazgāšanas efektivitāti A.*

* Ar "Miele Ultra Tabs Multi" augstākā mazgāšanas efektivitātes klase A - nepilnas stundas laikā. TÜV Rheinland apstiprina: "Programmas "QuickPowerWash" mērītais mazgāšanas efektivitātes indekss 1,14 kopā ar "Miele UltraTabs Multi" tabletēm atbilst augstākajai mazgāšanas efektivitātes klasei (atsauces iekārta pārbaudīta ar IEC B tipa mazgāšanas līdzekli)."

Skaisti un ērti

Modeļiem ar "Knock2open" funkciju durvis atveras kā uz burvja mājienu. Ar bezrokturu dizainu tas izskatās īpaši eleganti. Vienkārši divreiz pieklauvējiet pie priekšpuses, un trauku mazgāšanas mašīna atveras ērti un automātiski.

Neraizējieties: "Miele" trauku mazgāšanas mašīnā trauki nekad nesaplīst. Pat vistrauslākos traukus var novietot stabili. Iemīļotā tasīte mazgājot nesaplīsīs. 

Optimāla vieta katram piederumam

Jūs vēlaties 3D piederumu atvilktnē+ ielikt arī putojamo slotiņu un zupas kausu? Ar "Miele" G 6000 "EcoFlex" tas izdosies!

Pielāgošanās gandrīz kā ģimenē

Ievietojiet traukus, kā vēlaties: pielāgojamais grozu aprīkojums G 6000 "EcoFlex" jums palīdzēs.

Rādīt vairāk informācijas

Pielāgošanās gandrīz kā ģimenē

Izmantojiet nolokāmās trauku turētāju rindas un augšējo, regulējamo grozu: visiem traukiem var atrast piemērotu vietu. "Miele" trauku mazgāšanas mašīnai varat uzticēt arī savus mīļākos traukus.

Rādīt mazāk informācijas

Nevainojama tīrība

G 6000 "EcoFlex" trauku mazgāšanas mašīnā var stabili ievietot arī trauslas vīna glāzes.

Rādīt vairāk informācijas

Nevainojama tīrība

To nodrošina jaunais, regulējamais "FlexCare" glāžu turētājs apakšējā grozā. Tam ir mīksts silikona polsteris, tāpēc glāzes ir droši pasargātas. Tādējādi tiek novērsta glāžu atsišanās, turklāt tās ir mirdzoši tīras. Arī tasītēm iekārtā ir ideāli piemērota vieta. Izciļņi nodrošina, ka trauki nekustas un neizslīd.

Rādīt mazāk informācijas

Praktiskas palīgopcijas

Kurš gan nepriecātos par palīdzību trauku ievietošanā?

Rādīt vairāk informācijas

Praktiskas palīgopcijas

Ar dzeltenajām "FlexAssist" atzīmēm un simboliem jūs to paveiksiet vienkārši. Šīs atzīmes rāda, kuri elementi ir pielāgojami. Tā katram traukam var atrast labāko vietu.

Rādīt mazāk informācijas

Mirdzoša tīrība 58 minūtēs

5 8 min

Labākā mazgāšanas efektivitāte A nepilnas stundas laikā ar "QuickPowerWash" un "UltraTabsMulti". To apstiprina arī TÜV Rheinland savā pārbaudes ziņojumā*.

* TÜV Rheinland apstiprina: "Programmas QuickPowerWash mērītais mazgāšanas efektivitātes indekss 1,14 kopā ar Miele UltraTabs Multi tabletēm atbilst augstākajai mazgāšanas efektivitātes klasei A (atsauces iekārta pārbaudīta ar IEC B tipa mazgāšanas līdzekli)."

Tikai uzmetiet skatienu programmai "Miele@mobile", un jūs zināsiet, kad trauku mašīna ir beigusi mazgāšanu.

Tas nudien bija ātri

Pilnīga kontrole

Ar viedtālruni vai planšetdatoru: ar programmu "Miele@mobile" jūs varat kontrolēt trauku mazgāšanas mašīnu no jebkuras vietas. Sēžot pie rakstāmgalda vai atpūšoties dīvānā.

Rādīt vairāk informācijas

Pilnīga kontrole

Turklāt programma izpilda jūsu norādījumus, piemēram, jūs varat apskatīt iekārtas statusu, vadīt trauku mazgāšanas mašīnas darbību, esot ceļā, vai pasūtīt mazgāšanas līdzekļa tabletes. Tas sagādā prieku visai ģimenei.

Rādīt mazāk informācijas

Uzlabota vērtība

Ar energoefektivitātes klasi A+++ - 20 %* "Miele" ne tikai nodrošina unikālu ilgtspēju. Katru dienu jūs ietaupīsiet arī patērējamos resursus.

* 20 % ekonomiskāks par energoefektivitātes klases A+++ robežvērtību

Atsvaidzinoši tīrs

"Miele" trauku mazgāšanas mašīna arī patērē mazāk ūdens.

Rādīt vairāk informācijas

Atsvaidzinoši tīrs

Trauki tiek mazgāti tikai ar svaigu ūdeni. Ir patīkami zināt, ka ideāla higiēniska tīrība iespējama, patērējot tikai 6,5 litrus.

Rādīt mazāk informācijas

Svaiga vēsma traukiem

Viss ir pilnībā sauss: kad mazgāšanas programma ir pabeigta, durvis automātiski atveras un paliek nelielā spraugā. Ko vairāk vēlēties?

Rādīt vairāk informācijas

Svaiga vēsma traukiem

Traukiem piekļūst svaigs gaiss, un siltais, mitrais gaiss var izplūst. Patentētā "AutoOpen" žāvēšana* ir ideāla pat glāzēm un plastmasas traukiem, nav nepieciešama papildu žāvēšana.

* DE102007008950B4, EP2120671B1

Rādīt mazāk informācijas

Ideāla laika plānošana! Pēc 58 minūtēm trauki ir mirdzoši tīri, un uzticamā iekārta atkal ir gatava darbam.