Miele

“Generation 7000”

Cepeškrāsns

“GENERATION 7000” CEPEŠKRĀSNSRadīta precīzai darbībai

Jauna izcilības definīcija.

Pasaulē atzītā augstākās klases pavāre tiek uzskatīta par perfekcionisti. “Generation 7000” cepeškrāsns atbilst viņas prasībām – precizitāte izcilībā.

INNOVATION
BEZVADU PĀRTIKAS TERMOMETRS
Cepts ar uzticamu precizitāti

Bezvadu pārtikas termometrs gatavo Jūsu ēdienus vienreizējā veidā līdz vēlamajai vidusdaļas temperatūrai – un tad automātiski izslēdzas.

INNOVATION
“FOODVIEW”
Turiet savu gatavojamo produktu redzeslokā, lai kur arī jūs būtu

Integrētā kamera jums katru minūti sūta uz viedtālruni jūsu produkta augstas izšķirtspējas attēlus. Tādējādi jums ir iespēja katrā laikā kontrolēt jūsu ēdiena stāvokli.

INNOVATION
Cepšana ar mitrināšanu
Gatavojiet kā profesionālis

Iegūstiet daļu no tā, kā strādā augstākās klases pavāri. Ar spēcīgām tvaika padevēm cepeši iegūs nepieciešamo sulīgumu un maize nevainojamu garoziņu.

INNOVATION
“TasteControl”
Atvadieties no pārgatavotiem ēdieniem savā virtuvē

Ar mūsu “TasteControl” tehnoloģiju pārgatavošana no šī brīža pieder pagātnei. Pēc precīza gatavošanas laika paiešanas krāsns kamera tūlīt atdziest – katru reizi nevainojamai gatavošanai.

Citas Miele inovācijas

Pirolītiskā pašattīrīšanās

Pirolītiskās pašattīrīšanās procesā krāsns kamera tiek maksimāli uzkarsēta, tādējādi ēdienu atliekas pārvēršas pelnos un tās ir viegli iztīrīt.

Ātrā uzkarsēšana

Ar vienu rokas kustību nodrošiniet cepeškrāsns pāreju no miera stāvokļa uz maksimālo jaudu – lieliski, ja visam jānotiek ātri.

Precīza temperatūra

Gatavojiet ēdienu tieši tā, kā vēlaties, – ne citādi. Lai kurā krāsns kameras vietā jūs to ievietotu, temperatūra visur būs identiska.

“Nav nekā skaistāka par tāda ēdiena pasniegšanu, kurā viss ir saskaņots.”

HELĒNA RIZU