Miele

InovācijaMūsu uzņēmuma būtība

Patiess radošums izpaužas tikai tad, ja iziet no komforta zonas. Ja tiek apšaubīts pierastais, norma, jau pierādītais, tad nonāk tur, kur pirms tam vēl neviens nav bijis.

"Tehnoloģija rada iespējas. Bet tas ir tikai sākums."
Dr. Markuss Mīle “Miele” partneris un izpilddirektors

Mēs esam lepni, ka kopš 1899. gada kā ģimenes uzņēmums veicam progresīvu darbu inovatīvu uzņēmumu un mājsaimniecības iekārtu ražošanā. Jau vairāk nekā 120 gadus mūsu uzņēmums iestājas par jaunām tehnoloģijām, kas ne tikai paver jaunas iespējas: tās saasina un stiprina prieka sajūtu par jauno un pastāvīgi no jauna atraisa radošumu. “Immer Besser” (Arvien labāk) ir mūsu devīze, ko radīja mūsu dibinātāji Karls Mīle (Carl Miele) un Reinhards Cinkanns (Reinhard Zinkann). Un šai nerimstošajai vēlmei būt arvien labākiem un arvien uzlabot produktus “Miele” ir uzticīgs līdz pat šodienai.

Gatavošanas pasaule. Pilnīgi bez kompromisiem

Gatavojot ir svarīgi, lai būtu brīvība neierobežoti izpausties radošumam. Lai varētu piedzīvot neierobežotu kaislību. Ar jauno “Generation 7000” mūsu inovāciju komanda nodrošina iedvesmu radošai virtuvei. Ar tik izcilu tehnoloģiju, ka tā ir izjūtama kā burvestība.

"Virtuves tehnikas nākotne ir atbalstā. Tehnoloģija iesaistās tikai tad, kad tā ir nepieciešama, neatkarīgi no individuālajām priekšzināšanām vai prasmēm."
Andreass Enslins (Andreas Enslin)“Miele” Dizaina centra vadītājs

Esam pārliecināti inženieri un uzticami partneri, kuri rada pieejamas tehnoloģijas, kas vienmēr ir soli priekšā. Vairāk nekā 350 jaunā sortimenta virtuves iekārtu piedāvā veselu inovāciju pasauli, kas novērš nevajadzīgus pārtraukumus. Gatavošanas pieredze vairāk nekā jebkad ir jūsu rokās – un jūs varat radīt neparasto.

Nevainojama plūsma. Izcilam gatavošanas piedzīvojumam

Nevainojama plūsma mums nozīmē nepiespiestu, vienmērīgu, fokusētu un harmonisku stāvokli, kurā var nonākt, kad visas apzinātās darbības ir brīvas no nevajadzīgām lietām vai novirzēm. Kad kaut kas norit īpaši gludi un darītājs saplūst vienotā veselumā ar savu uzdevumu. Un ir tāda sajūta, ka ir ticis sasniegts jauns brīvības līmenis, kurā viss norit intuitīvi un zemapziņas līmenī.

"Mēs liekam lielu uzsvaru uz to, lai noskaidrotu, kā varam pilnveidot tehnoloģiju, lai padarītu dzīvi vienkāršāku un patīkamāku."
Dr. Reinhard Zinkann“Miele” partneris un izpilddirektors

“Miele” ļauj koncentrēties uz gatavošanu, nepievēršoties nevajadzīgām darbībām. Katru uzdevumu var atrisināt intuitīvi, ērti un bez piepūles, nekas vairs nav sarežģīts. Varat pilnībā paļauties uz savām virtuves iekārtām – kā kompetentu partneri, ar kuru vienmēr sasniedzat nevainojamus rezultātus.

Ar jauno “Generation 7000” mēs jums vēlamies sniegt tehnoloģiju, kas jūs atbalsta. Īpaši vienmērīgai gatavošanas pieredzei, kurā svarīgs ir ne tikai rezultāts, bet arī prieks par pašu procesu. Šo atšķirību rada pilnīga konsekvence, rūpība un izpratne dizaina, konstrukcijas un izmantošanas jomā.