Miele

#“Life Beyond Ordinary”Tikai tad, ja tehnoloģija ir tik intuitīva, priekšplānā izvirzās patiess radošums

Kad tiek pārceltas izcilības robežas un viss norit gludi, tiek sasniegts šis īpašais stāvoklis. Tad viss ir kustībā – un var brīvi ļaut izpausties savam radošumam.

Pārvietot iespējamā robežas, tas ir izaicinājums, kas mūs motivē radīt vēl vairāk un doties vēl tālāk. Jo mēs gribam radīt tādas iebūvējamās virtuves iekārtas, kas maina gatavošanas veidu. Tādas virtuves iekārtas, kas zina, ko jūs vēlaties, – vēl pirms jūs paši to zināt.

"Ja varat brīvi ļaut izpausties savām iecerēm, paveras pavisam jaunas iespējas."
Kails KonotonsAr 3 “Michelin” zvaigznēm apbalvots augstākās klases pavārs

Mākslinieks sastop trīs augstākās klases pavārus

Lai nosvinētu mūsu uzņēmuma vēsturē novatorisko virtuves iebūvēto iekārtu ieviešanu, sapulcējām celmlaužus no dažādām radošajām jomām: revolucionāras virtuves tehnoloģijas, trīs no pasaules pazīstamākajiem augstākās klases pavāriem un unikālu mākslinieku, kurš rada inovatīvas ziedu instalācijas. Ar šo izcilo radošo sadarbību mēs parādām savu vēlēšanos vienmēr gribēt radīt kaut ko jaunu, pilnīgi jaunā veidā un ar pilnīgi jaunām metodēm.

Augstākās klases pavāri Gagans Anands, Kails Konotons un Helēna Rizu ir vairākkārt apbalvoti – ar “Michelin” zvaigznēm vai pirmajām vietām “The World´s 50 Best Restaurants” sarakstā. Adzuma Makoto ir unikāls japāņu ziedu mākslinieks, kurš ir pazīstams visā pasaulē ar savām elpu aizraujošajām ziedu skulptūrām. Visi kopā viņi sev izvirza uzdevumu noskaidrot, kādu līmeni var sasniegt viņu gatavošanas māksla ar jauno “Miele” “Generation 7000” iebūvējamo virtuves iekārtu palīdzību.

"Es vēl nekad neko tādu nebiju darījis – un es arī nekad to neuzskatīju par iespējamu."
Gagans AnandsLabākais Āzijas restorāns 2015.–2018. gadā

Sākot no ēdiena, kas tiek gatavots ugunī un ledū un ēdama momentuzņēmuma, līdz pat instalācijām, kuras ir iedvesmojis dabas spēks, – visi četri ar saviem darbiem ir izvirzījuši mākslu un kulināriju jaunā līmenī.

“Generation 7000”. Mūsu visu laiku intuitīvākais sortiments.

Atklājiet mūsu radītās revolucionārās inovācijas. Cepeškrāsns, kurā var gatavot bez karsēšanas. Iebūvētas virtuves iekārtas, kas atpazīst jūs un var ar jums mijiedarboties. Un viedās tehnoloģijas, kas ļauj iekārtas savienot savstarpējā tīklā. Produktu dizains ir ne tikai ļoti intuitīvs, bet arī īpaši augstā estētiskā līmenī.

Esam pilnīgi pārliecināti, ka tehnoloģija var iedvesmot radošumu un pacelt to augstākā līmenī. Un kad tas notiek, ar to visur var sasniegt nevainojamus rezultātus. Tas ir visiem mūsu produktiem veltītās aizrautības, entuziasma un kvalitātes mērs.