Cik daudz tīrības vajadzīgs, lai justos labi?

Atbilstošs putekļu maiss? Vienkārši!
Bieži nav viegli atrast putekļsūcējam piemērotu putekļu maisu. Tikai ne ar "Miele": atbilstošo oriģinālo "HyClean" putekļu maisu var atpazīt pēc aizslēga krāsu marķējuma.
Augstākā līmeņa sūkšanas jauda
Filtra slāņu pakāpeniskais izvietojums nodrošina "Miele" "HyClean" putekļu maisa gaisa caurlaidību, tam piepildoties. Ierīces indikācijā var redzēt, kad putekļu maiss ir pilns vai gaisa izplūdes filtrs piesārņots. Pēc nomaiņas sūkšanas jauda, tīrīšanas veiktspēja un higiēna ir kā pilnīgi jaunai ierīcei.
HyClean 3D Efficiency
Jaunie putekļu maisi nodrošina augstu efektivitāti, pat sūcot ar mazu jaudu – pateicoties "SoftStructure" virsmai ar zemu gaisa pretestību. Jūs varat sūkt putekļus, taupot elektroenerģiju, bet saglabājot ierasto tīrīšanas veiktspēju.
Higiēniska putekļu maisa nomaiņa
Atverot putekļsūcēju, oriģinālā "Miele" "HyClean" putekļu maisa atvere automātiski noslēdzas, lai iesūktie putekļi neizkļūtu no putekļu maisa. Turklāt pamatmateriāls neļauj maisam saplīst pat tad, ja tajā ir iesūkti asi priekšmeti, piemēram, lauskas. Iesūktie (smalkie) putekļi nevar izkļūt no maisa.
"Miele" rūpējas
Cilvēkiem ar putekļu alerģiju mēs iesakām putekļsūcēju ar sērijveidā uzstādītu "HEPA" filtru. Dažus "Miele" grīdas putekļsūcējus ar "HEPA AirClean" filtru alerģiskiem cilvēkiem rekomendē arī "TÜV Nord". Ar īpaši korpusa hermetizāciju ne tikai gaisa izplūdes filtrs, bet visa ierīce atbilst "TÜV Nord" prasībām, kas ik gadu tiek pārskatītas. Filtrētais izplūstošais gaiss ir vēl tīrāks kā parasts telpas gaiss. Turklāt putekļu maisā tiek aizturētas arī baktērijas, alergēni un pelējuma sēnītes sporas.
Izsmalcināta meistarība
“Miele” produktiem varat izvēlēties vienu no 5 gaisa izplūdes filtriem:“AirClean” filtrs: efektīva filtrēšana ikdienas prasībām. >99,9 % kopējā putekļu aizturēšanas spēja* kopā ar “HyClean” putekļu maisu un motora filtru.“AirClean Plus” filtrs: efektīva filtrēšana īpaši tīram telpas gaisam. “Active AirClean” filtrs: ievērojama nepatīkamu aromātu samazināšana* – ideāli piemērots mājdzīvnieku īpašniekiem.“HEPA AirClean” filtrs: filtrē pat smalkus putekļus un alergēnus – ideāli piemērots cilvēkiem ar alerģiju pret mājas putekļiem. >99,999 % kopējā putekļu aizturēšanas spēja* gan putekļsūcējam, gan HEPA 13*.“Silence AirClean” filtrs: troksni samazinošs filtrs īpaši klusai putekļu sūkšanai.
atbilstoši DIN EN 13725saskaņā ar EN 60312-1saskaņā ar EN 1822/2011Aprīkojums atkarībā no modeļa Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa