Rokasgrāmata un materiālu informācija

Aptuveni pirms simts gadiem veļas mazgāšana vēl bija roku darbs. Taču 20. gadsimta sākumā tika izgudrotas pirmās veļas mazgājamās mašīnas, kas ievērojami atviegloja mājsaimnieču ikdienu. Kopš tā laika "Miele" ir ieviesusi vairākas nozīmīgas tehnoloģijas, kas mainīja veļas kopšanas procesa būtību.
Šobrīd mēs piedāvājam Jums interesantu informāciju par materiāliem, kā arī neskaitāmus padomus par traipu tīrīšanu un izskaidrosim kopšanas simbolu nozīmi.
Mēs novēlam Jums, lai veļa vienmēr būtu tīra un bez traipiem!

Tekstilizstrādājumu veidi un to kopšana

Droši vien arī Jums tā ir gadījies, ka stāvat veļas kaudzes priekšā un sev jautājat: Ko es varu mazgāt kopā un vispār kā man to visu mazgāt? Lielākoties jau viss rit raiti, bet gadās tomēr arī pa kādam nepatīkamam pārsteigumam. Mīļākais apģērbs ir sabojāts vai sakrāsojies. Tekstila šķiedru īpašības nosaka to kopšanu. Tādēļ ir jāievēro skaidri tīrīšanas pamatnoteikumi. Lai turpmāk Jūs mierīgu prātu varētu ieslēgt mazgāšanas programmu, šajā sadaļā ir sniegta informācija par svarīgākajiem audumu veidiem un to kopšanu.

Uzzināt vairāk

Traipu ABC

Ak, atkal traips! Tagad tikai bez panikas. Mazgāšanas leksikonā ir sniegti vērtīgi padomi traipu noņemšanai.
Šeit Jūs uzzināsiet to, ko Jūsu vecmāmiņa visdrīzāk ir vienmēr zinājusi: kā veiksmīgi pilnībā iztīrīt grūti iztīrāmus traipus. Diemžēl nav iespējams dot garantiju pilnīgai traipu izņemšanai, bet toties iespējams pārliecināties, ka Jums vienmēr ir pieejami padomi, kā saglabāt savu apģērbu. Uz iespējams, ka to nervus bojājošo traipu tomēr būs iespējams iztīrīt pilnībā.

Uzzināt vairāk

Kopšanas simboli

Par mazgāšanu, žāvēšanu, gludināšanu vai tīrīšanu: ikvienai no šīm darbībām atbilst zīmes un simboli, kas nosaka atļautās un aizliegtās darbības.
Šeit mēs izskaidrosim Jums visbiežāk izmantotos veļas un apģērba kopšanas simbolus, lai Jūs varētu labāk rūpēties par savu apģērbu un veļu.

Uzzināt vairāk