Par mums

Iemesli, kāpēc izvēlēties Miele Professional

Miele Professional kvalitāte

Kvalitāte, uz kuru var paļauties. Miele inženieri attīsta un ražo Miele Professional ierīces un rūpīgi izmeklētās detaļas lielākoties mūsu pašu kompetencē esošajās rūpnīcās Vācijā un Eiropā. German Engineering mums galvenokārt nozīmē to, ka mēs ļoti rūpīgi attiecamies pret detaļām. Arī maziem uzlabojumiem mēs veltām lielas pūles.

Tādējādi mēs varam kā neviens cits šajā nozarē garantēt augstāko produktu darbmūžu un 100 % kvalitāti – visā, ko mēs darām.

 

Miele Professional ekonomiskums

Miele Professional kvalitātes priekšrocības ilgtermiņā vienkārši atmaksājas. Ja apsver mūsu produktu izmaksu un kopējā darbmūža ilguma attiecību, tad kļūst skaidras ekonomiskuma maksimālās robežas, ar ko var rēķināties, izmantojot mūsu produktus. Tāpēc German Engineering mūsu klientiem nozīmē vislielāko ekonomiskumu: ilgu darbmūžu, zemu ūdens un enerģijas patēriņu – un to visu apvienojumā ar ātru, drošu darba procesu un ilgizturīgu, nevainojamu tehniku.

 

Miele Professional veiktspēja

Vienalga, kādiem izaicinājumiem tiek pakļautas mūsu ierīces, mūsu spēcīgo iekārtu konstrukciju veiktspēja un ilgizturība pārliecina. Katram produktam tiek veiktas noslēguma pārbaudes, un tikai pēc šo pārbaužu izturēšanas produkts tiek atzīts par gatavu praktiskai izmantošanai. Mūsu tehnika darbojas un darbojas, un darbojas, lai mūsu klienti varētu koncentrēties uz savu darbu un droši sasniegt izcilus rezultātus.

 

Miele Professional ergonomika

Miele Professional ierīces piedāvā neskaitāmas viedās funkcijas un pielāgojas katras atsevišķās situācijas vajadzībām. Daudzi no šiem procesiem noris automātiski, taču tieši programmu parametri, ko iespējams brīvi izvēlēties, padara ierīces intuitīvi un ātri lietojamas. Pārskatāmi lietošanas norādījumi vienkārša teksta formā displejos atbild uz visiem jautājumiem – nepārtrauktai lietotāju drošībai.

 

Miele Professional serviss

Mūsu serviss sākas jau pirms produktu piegādes. To veido rūpīga vajadzību analizēšana apvienojumā ar procesu plānošanu un detalizētiem ekonomiskuma aprēķiniem. Veidojot dialogu ar mūsu klientiem, mēs izstrādājam īpašus konceptus atsevišķiem lietošanas gadījumiem. Tādējādi rodas vajadzībām atbilstoši sistēmas risinājumi, kas garantē drošu darbību. Darba ikdienā mūsu servisa darbinieki vienmēr palīdzēs mūsu klientiem. Mēs piedāvājam profilaktisko apkopi, izmantojot pielāgotas apkopes programmas ar apkopes līgumiem. Pārbaudes, apkope un uzturēšana šādi nodrošina drošu darba procesu, ierīces vērtības saglabāšanu un tādējādi ieguldījuma aizsardzību. Ja tomēr kādreiz kas atgadās, mēs varam ātri reaģēt, pateicoties mūsu plašajam Miele Professional servisa tīklam – medicīnas tehnikas jomā daudzos reģionos pat 24 stundas dienā, 365 dienas gadā.

Filozofija

Miele Professional koncentrējas uz komerciālu produktu ražošanu trauku mazgāšanas, veļas mazgāšanas tehnikas, laboratorijas tehnikas, zobārstniecības un medicīnas tehnikas pielietojumu jomās. Vienmēr, kad tiek meklēti inovatīvi, augstas kvalitātes produkti ar lielu tīrīšanas veiktspēju un augstiem higiēnas standartiem, Miele Professional vēlas būt pirmā izvēle.

Vairāk par uzņēmuma filozofiju

Vēsture

Jau vairāk nekā 90 gadus rūpnieciskai izmantošanai paredzēti produkti veido papildu pamatu uzņēmuma Miele & Cie. KG panākumiem. Attīstības sākumā tās bija lielas veļas mazgājamās mašīnas, vēlāk tām pievienojās trauku mazgājamās mašīnas un 1960. gados – medicīnas iekārtas. Kopš 2000. gada Miele Professional ir attīstījies no produktu ražotāja līdz sistēmu nodrošinātājam rūpnieciskai izmantošanai.

Vairāk par Miele vēsturi

Vadība

Miele Professional International vadītāji ir Andreass Barduna (atbildīgs par mārketingu/pārdošanu) un Mihaels Krimpmans (atbildīgs par tehniku).

 

Vairāk par Miele vadību

Business development

2022. finanšu gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 5,43 miljardus eiro. Tas atbilst pieaugumam par

591,0 miljoniem eiro jeb 12,2 %. Vācijā apgrozījums bija 1,47 miljardi eiro. 2022. gada 31. decembrī Miele grupa visā pasaulē nodarbināja aptuveni 23 300 darbinieku, no kuriem 11 900 strādāja Vācijā.       

Vairāk par uzņēmuma attīstību

Ilgtspēja

Uzņēmumam Miele ilgtspējīgā attieksme ir nodrošinājusi tā vērtības un tradīcijas, kā arī kalpo par neatņemamu pamatu uzņēmuma ilgtermiņa panākumiem. Uzņēmums Miele ir ANO ilgtspējas organizācijas Globālais līgums (Global Compact) dalībnieks, kā arī ir parakstījis "Daudzveidības hartu". Ik pēc diviem gadiem Miele publicē ilgtspējas pārskatu.

Vairāk informācijas Miele-Nachhaltigkeit.de