LIELISKS TĪRĪŠANĀ. MAZS UN VEIKLS DARBĪBĀ.

Jaunais bezmaisu putekļsūcējs “Boost CX1”.

Kvalitāte, kas apsteidz laiku.

Atklājiet sev “Boost CX1” sēriju.
Sākot ar 269 EUR.


Pieejams dažādās krāsās.

Augsta veiktspēja

“Vortex” tehnoloģija

Vienalga, parkets, lamināts vai paklājs, – “Boost CX1” sasniedz visaugstākos rezultātus uz jebkura grīdas seguma. Izcila tīrīšanas veiktspēja: gaisa plūsma ar ātrumu vairāk nekā 100 km/h nodrošina nevainojamu gan rupjo, gan smalko putekļu savākšanu. Kopā ar efektīvo grīdas sprauslu, optimālo gaisa plūsmu un inovatīvo motoru “Boost CX1” sasniedz ļoti augstu tīrīšanas veiktspēju, kas neatstāj putekļiem nekādas cerības.

Taupa vietu

Kompakta konstrukcija

Ar “Miele” mazāko putekļsūcēju “Boost CX1” bez maisiņa iegūstat ne tikai visaugstākās tīrīšanas veiktspēju, bet arī kompaktu konstrukciju. Ar to ir viegli pārvietoties arī šaurās dzīvojamās telpās.

Drošs un ar stabilu kustības virzienu

“TrackDrive”

Pateicoties sānos izvietotajiem ritenīšiem, tas nekad nenovirzās un turklāt ir īpaši veikls. Putekļsūcējs ir sevišķi parocīgs un ar to ir ērti manevrēt. Pateicoties nelielajiem izmēriem, tas arī šaurās dzīvojamās telpās nodrošina nevainojamu higiēnu un tīrību.

Visaugstākās higiēnas prasības

Vairākpakāpju filtrēšanas sistēma

“Boost CX1” izcilo filtru darbību nodrošina daudzpakāpju filtrēšanas sistēma. Vissmalkāko daļiņu filtrēšanai “Boost CX1”, atkarībā no modeļa, ir apgādāts ar “Hygiene AirClean” filtru ikdienas vajadzībām vai “HEPA AirClean” filtru visaugstākajām higiēnas prasībām. Ar > 99,999 %* putekļu aizturēšanas spēju “HEPA AirClean” filtrs ir lieliski piemērots cilvēkiem ar alerģiju pret putekļiem.

* Atbilst IEC 62885-4

Vienkārša iztukšošana

Bez maisiņa

Putekļu tvertni vienkārši var izvilkt no ierīces, satverot aiz izņemšanas roktura. Nospiežot iztukšošanas taustiņu, tvertne atveras un putekļi izbirst atkritumu tvertnē.

Citas produkta īpašības

Sistēma putekļu sūcēja novietošanai pārtraukuma laikā

Praktiski: ja nepieciešams, grīdas sprauslu un sūkšanas cauruli var novietot iekārtas sānos.

Vairākpakāpju grozāmais regulators

Sūkšanas jaudu regulē elektroniski ar vairākpakāpju grozāmo regulatoru. Optimālās jaudas pakāpes izvēli atvieglo dažādo izmantošanas veidu grafiskie simboli.

Augstvērtīgi piederumi

Sērijveida “Boost CX1” ir trīs augstvērtīgi piederumi: mīksto mēbeļu uzgalis, spraugu tīrīšanas uzgalis un otas tipa uzgalis. Tie ir piestiprināti pie “VarioClip” un jebkurā laikā ir gatavi lietošanai.

Augstākā “Miele” kvalitāte

Ikdiena nekad nav tik grūta kā “Miele” produktu testi: pirms “Miele” putekļsūcēji nonāk sērijveida ražošanā, mūsu testēšanas laboratorijā tiem tiek veikta īsta izturības pārbaude.
JAUDĪGS. KOMPAKTS. MOBILS.

JAUNAIS “BOOST CX1” BEZ MAISIŅA

Pieejams dažādās krāsās. Sākot ar 269 EUR.