Izsmalcinātam baudījumam

Īpaši liela daudzveidība
Piesātināta un aromātiska: tāda ir “Miele Black Edition One for all”. Turklāt grauzdējums pārsteidz ar izsmalcinātu augļu garšas niansi – īpašam garšas piedzīvojumam. Pupiņu maisījums “One for all” no 100 % arabikas pupiņām ar savu sabalansēto aromātu ir īpaši plaši izmantojams: tas ir piemērots gan garšīgai “Café Crema” vai espreso, gan visu veidu kafijai ar pienu.
Koncentrēta garša
Izcils “Crema” lieliski sader ar labu “Café Crema”, jo tajā aromāts sasniedz pilnību. Mūsu “Café Crema” maisījums ir ar vieglu un sabalansētu garšu izcilam kafijas baudījumam – to pavada ziedu un augļu aromāta nianses, kas piešķir tam kaut ko īpašu. “Miele Black Edition” “Café Crema” sastāvā ir 100 % arabika pupiņas.
Labi zināmais jaunā veidolā
Klasiskās kafijas baudītājiem “Miele” piedāvā “Black Edition” espreso. Maisījumam ir īpaši intensīva garša un pikanta šokolādes piegarša – no tā varat pagatavot uzmundrinošu un īpaši aromātisku espreso. Teicams nobeigums garšīgai maltītei. Augstākās klases maisījums ražots no augstvērtīgām robusta un arabika pupiņām.
* un izplatīta saskaņā ar taisnīgas tirdzniecības principiem.
"Miele" kontroles numurs DE-NW-001-25390-BD Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa