Vislabākā iekārtas higiēna – pilnībā automātiski

Ērti un inovatīvi: ar patentēto* “AutoDescale” funkciju iekārta tiek atkaļķota automātiski. Vienkārši izvēlieties divas stundas jums piemērotākajā laikā. Nosēdumi un kaļķakmens tiek notīrīti automātiski un efektīvi – tā jūs ietaupāt laiku un baudāt vislielākās ērtības.
Arī tīrīšanu kopš šā brīža uzņemas pati iekārta: piena kanāli un apliešanas ierīce tiek iztīrīti automātiski ar ''AutoClean'' funkciju. Tādēļ iekārta vienmēr ir labi aizsargāta un higiēniski tīra. Jūsu darbu atvieglo arī funkcijas “ComfortClean” un “EasyClean”: daudzas kafijas automāta sastāvdaļas ir izņemamas un tās var mazgāt trauku mašīnā. 
Vienkārša netīrumu un kaļķakmens nogulšņu tīrīšana: lai jūs savu laiku varētu izmantot liederīgāk, “Miele” rūpējas par jūsu kafijas automāta tīrīšanu un atkaļķošanu. Piena kanālus un grauzdēšanas ierīci automātiski iztīra un attauko “AutoClean” – lai kafijas automāts vienmēr būtu tīrs. Pilnībā tiek notīrītas arī noturīgas kaļķakmens nogulsnes: patentētā* “AutoDescale” funkcija rūpējas par automātisku jūsu ierīces atkaļķošanu. 
Patents: EP 2705783 B1, US 201400060338 A1 Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa