Datu aizsardzība / Sīkdatnes

Datu aizsardzība

Miele par datu drošību.

Miele neapkopo un neapstrādā personas datus bez jūsu piekrišanas.

 

1. Personas datu izmantošana

Miele izmantos personas datus, piemēram, vārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa vai faksa numuru, tikai tādam nolūkam, kādam Jūs  devāt savu piekrišanu (piemēram, informācijas vai brošūru pieprasījumam un pasūtījumu apstrādei). Šie dati tiks izmantoti, lai sniegtu Jums  informāciju un pakalpojumus atbilstoši prasībām un pastāvīgai mūsu izstrādājumu kvalitātes uzlabošanai. Jūsu personas datus ir tiesīgi izmantot tikai  Miele grupa un tās partneri, kuri nodrošina Jūsu pasūtījumu izpildi. Miele nodrošina visu  iespējamo, lai  uzglabātu un aizsargātu jūsu personas datus. Tādējādi personas dati, kas tiek iegūti, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, vienmēr tiks izmantoti  tikai saskaņā ar tiesību aktiem, kas ir spēkā tajā valstī, no kuras šī tīmekļa vietne tiek pārraudzīta.

2. Tehnoloģijas

Miele izmanto interneta tehnoloģijas (piemēram, sīkdatnes vai valodu JavaScript), lai atvieglotu interneta pārlūkprogrammu lietošanu. Lai veicinātu mūsu tīmekļa vietņu apmeklējumu skaitu, šī informācija automātiski tiek apkopota tikai atsevišķos gadījumos (piemēram, pārlūks, operētājsistēma, klikšķu skaits, vidējais laiks, kas pavadīts, apskatot tīmekļa vietni). Šī informācija tiek iegūta tādā veidā, lai nebūtu iespējams identificēt attiecīgo personu un izmantot personas datus.

3. Drošība

Miele garantē, ka Jūsu personas dati netikts nozaudēti, bojāti vai izplatīti, tie netiks izmantoti citiem mērķiem kā tiem, kam devāt savu piekrišanu, tie būs nodrošināti pret nesankcionētu personu piekļuvi un nesankcionētu datu atklāšanu.

4. Hipersaites ar mūsu tīmekļa vietnēm

Šķērsatsauces (tā dēvētās hipersaites) Miele tīmekļa vietnēs var būt saistītas ar citu uzņēmumu vietnēm. Miele neuzņemas nekādu atbildību par šo vietņu saturu vai to datu drošības politiku.

5. Datu drošība

Ja Jums ir kādi jautājumi par Miele datu drošību, lūdzu, sazinieties ar mūsu tīmekļa pārzini, sūtot e-pastu uz šādu adresi: info@miele.lv 

6. Interneta tehnoloģiju/ datu drošības stratēģiju attīstība

Interneta tehnoloģiju attīstība, protams, ietekmē mūsu datu drošības stratēģiju. Veicot izmaiņas mūsu politikā, paziņojums par šādām izmaiņām tiks savlaicīgi publicēts šajā tīmekļa vietnē.

7. Atteikšanās no tiesībām

Ir darīts viss iespējamais, lai mūsu sniegtā informācija būtu pareiza. Taču tā kā izstrādājumi tiek pastāvīgi pilnveidoti, Miele patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt informāciju, kas saistīta ar izstrādājumiem un to tehniskajiem parametriem.

Sīkdatnes

Sīkdatnes

Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietņu, arī mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu nevainojumu vietnes darbību un personalizētu jūsu pieredzi.

Sīkdatnes ir nekaitīgi teksta faili, kas paredzēti jūsu tiešsaistes dzīves atvieglošanai, parasti atceroties tādu informāciju kā, piemēram, vai esat apmeklējis vietni iepriekš, kādu saturu esat apskatījis un ko esat ievietojis savā tiešsaistes iepirkumu grozā. Šie dati ir pilnīgi anonīmi, kas satur tikai tīmekļa vietnes nosaukumu un unikālu lietotāja ID.

Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai apkopotu anonīmu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, piemēram, cik daudz laika tiek pavadīts katrā lapā. Tas ļauj uzņēmumiem saprast, kuras tīmekļa vietnes daļas ir vispopulārākās, un kuras sadaļas, iespējams, ir nepieciešams uzlabot, lai sniegtu apmeklētājiem labāku pieredzi, izmantojot šo vietni.

Neviena no mūsu izmantotajām sīkdatnēm neievāc personisku informāciju par jums; tās tiek izmantotas tikai tāpēc, lai sniegtu mums anonīmu informāciju, kas ļauj mūsu tīmekļa vietnei pienācīgi darboties un palīdz saskatīt iespējamos uzlabojumus.

 

„Miele” tīmekļa vietne izmanto anonīmas sīkdatnes, lai īstenotu šādas funkcijas:

Produktu pievienošana iepirkumu grozam – ļauj pārvietoties no vienas lapas uz citu, nezaudējot preces, kuras esat ievietojis savā tiešsaistes iepirkumu grozā.

Apmeklētāju skaita iegūšana – tiek izmantotas vairākas pirmās puses sīkdatnes, lai saskaitītu apmeklētājus, apskatītās lapas un citus anonīmus datus par vietnes izmantošanu.

Reklāmu un satura pielāgošana – ļauj redzēt anonīmus datus par to, kādu informāciju esat apskatījis iepriekš un kā esat mūsu tīmekļa vietnē darbojies, piemēram, kādus produktus esat no mums nopircis; tādējādi mēs varam parādīt saturu, kurā jūs varētu būt vairāk ieinteresēts, piemēram, līdzīgus produktus.

„Google Analytics” uzskaite – sniedz apkopotus datus par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, kas ļauj redzēt tādu informāciju kā, piemēram, kuras ir mūsu populārākās lapas un cik daudz laika apmeklētāji pavada dažādās vietnes sadaļās. Šos anonīmos datus (kas ir sasaistīti tikai ar jūsu IP adresi, nevis ar personu identificējošu informāciju) mēs izmantojam, identificējot tīmekļa daļas, kuras, iespējams, ir nepieciešams pārveidot vai pārrakstīt, lai atvieglotu to izmantošanu.

Citu trešo pušu analītikas rīku uzskaite – dažreiz mēs varam izmantot arī citu trešo pušu analītikas rīku uzskaiti, kas arī ir sasaistīta tikai ar jūsu IP adresi, nevis personīgo informāciju.

Ja nevēlaties sīkdatnes savā datorā, jūs varat tās ātri un viegli atspējot savos pārlūka uzstādījumus. Kā to paveikt, ir atkarīgs no pārlūkprogrammas, bet parasti tas ir atrodams pārlūkprogrammas iestatījumu vai preferenču sadaļā „Privātums”. Tajā jūs varēsiet izdzēst arī jau datorā esošās sīkdatnes, kā arī bloķēt sīkdatnes no citām vietnēm.

Sīkdatņu atspējošana pārlūkā var izraisīt to, ka atsevišķi „Miele” tīmekļa vietnes aspekti nedarbojas pareizi. Piemēram, iepirkumu grozam pievienotie produkti var pazust, pārvietojoties uz citu lapu. Tāpēc mēs iesakām saglabāt sīkdatnes iespējotas, lai nodrošinātu vislabāko mūsu tīmekļa vietnes pieredzi.

Papildinformāciju par sīkdatnēm un to, kā tās atspējot dažādās pārlūkprogrammās, sniedz šis visaptverošais Informācijas komisāra biroja ceļvedis par sīkdatnēm.