Ir daudz iemeslu, lai izvēlētos "Miele".
Šeit ir minēti seši no tiem.

Kopš dibināšanas 1899. gadā "Miele" vienmēr izpilda savā devīzē iekļauto solījumu "Immer besser". Ar šo devīzi mēs sakām: mēs darām visu, lai mūsu piedāvājums būtu "Immer besser" nekā citu un nākotnē kļūtu "Immer besser" nekā tas ir šodien. Mūsu klientiem tas sniedz mierinošu apziņu, ka, izvēloties "Miele", viņi ir pieņēmuši pareizo lēmumu un visticamāk tas ir lēmums visai dzīvei.

Miele Qualität

"Miele" kvalitāte

Izcilus rezultātus nodrošina jau vairāk nekā 120 gadus: uz "Miele" varat paļauties. Esam nozarē vienīgais ražotājs, kas testē savus produktus, piemēram, veļas mašīnas, veļas žāvētājus, trauku mašīnas vai cepeškrāsnis, 20 gadu darbmūža periodā un tādējādi piedāvājam jums unikālu uzticamību un bezrūpību. Tāpēc "Miele" klienti visā pasaulē paliek uzticīgi šim zīmolam un iesaka "Miele" arī citiem.

Attiecas arī uz nākotni: nepieļaujam kompromisus attiecībā uz mūsu ierīču uzticamību un ilgmūžību.

"Miele" tehnika

"Miele" nozīmē aizraujošas tehnoloģijas un izcilus rezultātus ar minimālu enerģijas patēriņu. Tas attiecas uz higiēnisku un saudzīgu veļas kopšanu, grīdas tīrīšanu un trauku mazgāšanu, kā arī dažādām baudām gatavojot un cepot. To nodrošina daudzas novatoriskas funkcijas, kas ir pieejamas tikai "Miele".

To pierāda neskaitāmas pirmās vietas prestižākajos produktu testos visā pasaulē.

Handwerkskunst

"Miele" meistaru māksla

Vienalga, vai ar klasisko grozāmo slēdzi, klusu sensoru vai skārienjutīgu displeju kā Jūsu viedtālrunim,— 'Miele" iekārtu vadība ir vienkārša un patīkama. Papildus gan virtuvē, gan veļas mazgāšanā tiek piedāvāts plašs ērtu un uzticamu automātisko programmu klāsts ar izcila rezultāta garantiju un lielu mīlestību pret niansēm. Ar "Miele" Jūsu dzīve kļūs skaistāka!

Miele Design

"Miele" dizains

"Miele" nozīmē skaidras formas, laika gaitā nemainīgu eleganci un intuitīvu lietošanu. Vai ar klasisku pagriežamo slēdzi, neuzkrītošu sensoru vai augstas izšķirtspējas skārienekrānu: "Miele" lietošana ir vienkārša un sagādā prieku.

Nekur citur neatradīsiet līdzvērtīgu rūpīgi saskaņotu dizaina līniju un krāsu diapazonu izvēli visdažādākajām virtuves mēbeļu fasādēm. Neatkarīgi no tā, kā iekārtojat savu virtuvi: "Miele" jums ir lieliski piemērota.

Miele Service

"Miele" serviss

"Miele" klienti bauda priviliģētu attieksmi. To nodrošina mūsu ātrais un efektīvais Klientu apkalpošanas dienests, kurš vairākkārt ticis atzīts par labāko nozarē. Mūsu speciālisti labprāt ieradīsies pie Jums mājās arī, ja vēlaties saņemt individuālas mūsu izstrādājumu lietošanas apmācības vai profesionālu savu "Miele" iekārtu tīrīšanu. Mēs vienmēr esam Jūsu rīcībā. Tas ir solījums!

Die Marke Miele

Zīmols "Miele"

Daudzās valstīs "Miele" ir nozares iekārotākais zīmols. Savas dzimtenes Vācijas tirgū "Miele" 2013. gadā tika izvēlēts par visu laiku labāko zīmolu, vērtējot visas nozares („best brand ever“). Šāds zīmols spēj kaut ko pavēstīt arī par tā lietotāju: "Miele" klientiem ir augstas prasības attiecībā uz mājsaimniecības iekārtu veiktspēju, komfortu, dizainu un ietekmi uz vidi. Tas, kurš iegādājas "Miele", parāda izpratni par kvalitāti un stilu.