Praktiski padomi

Gatavošana ir jautra! It īpaši tad, ja gatavošanas tehnika pareizi funkcionē un tiek izmantoti augstākās kvalitātes produkti. Šajā rubrikā Jūs atradīsit informāciju, kas atvieglo ēdiena gatavošanu un padara šo nodarbi patīkamu: plašu produktu rokasgrāmatu un noderīgu garšvielu ābeci, praktiskus ieteikumus par uzturu, pasaules virtuves klasiku un norādījumus par zīdaiņu un mazu bērnu uztura īpatnībām.

Christian Jung/Adobe Stock

Uztura ieteikumi

Vai baltie milti tiešām ir neveselīgi? Kā rūgtvielas ietekmē figūru? Kāpēc organismam nepieciešamas šķiedrvielas? Kā rīkoties, ja bērns pastāvīgi atsakās no ēdiena? Un kāpēc noguruši cilvēki ēd vairāk nekā atpūtušies? Mūsu ekspertu uztura ieteikumi parāda, ka veselīgi ēst ir vienkārši un veselīgs ēdiens garšas ziņā neatpaliek no neveselīga.

Uz uztura ieteikumiem
teen00000 - stock.adobe.com

Produktu rokasgrāmata

Ar ko saldie kartupeļi atšķiras no citiem kartupeļiem? Kāpēc jāvāra zaļās pupiņas? Ko var pagatavot no papaijām? Kāda ir atšķirība starp astoņkāji, tinteszivi un kalmāru? Kāpēc marokāņu argana eļļa ir tik vērtīga? Mūsu produktu rokasgrāmatā ir plaša informācija par pārtikas produktiem, to izcelsmi un gatavošanu, turklāt ar praktiskiem piemēriem.

Uz produktu rokasgrāmatu
Adobe Stock

Zīdaiņi un mazi bērni

Veselīga zīdaiņu un mazu bērnu ēdiena gatavošana ar "Miele" tvaicēšanas iekārtu

Lai izaugtu un iepazītu pasauli, pirmajos mazuļa dzīves gados ļoti svarīgas ir kustības, mīlestība un sabalansēta ēdienkarte. Protams, bērna ēdienam jābūt garšīgam, dažādam un veselīgam.

Uzzināt vairāk