Jaudīga tīrīšana jebkurā sadzīves situācijā

Jaunais Duoflex putekļu sūcējs ar akumulatoru

Augsta veiktspēja. Ātra sagatavošana tīrīšanai. Kompakta uzbūve.

Duoflex Total Care

Atklājiet jaunākā Miele putekļu sūcēja ar akumulatoru spēku un sniegto komfortu: Duoflex sērijas putekļu sūcēji ir vienlīdz jaudīgi salīdzinot ar Miele ierastajiem putekļu sūcējiem1, ļauj baudīt SpeedLock sistēmas un bezvadu putekļu sūcēja priekšrocības.

Atklājiet visus Duoflex modeļus

Duoflex Total Care

Jaudīgs | Grab&Go | viegls un kompakts | apjomīgs piederumu komplekts

Duoflex Cat & Dog

Liela sūkšanas jauda | Grab&Go | viegls un kompakts | uzgalis dzīvnieku spalvām

Duoflex Extra

Jaudīgs | Grab&Go | viegls un kompakts | uzgalis sensitīvām virsmām

Nepieredzēta veiktspēja. Darbības ilgums līdz pat 55 minūtēm². Automātiska grīdas seguma atpazīšana.

Liela sūkšanas jauda

Pateicoties jaudīgajām Digital Efficiency Motors un Vortex tehnoloģijām, putekļu sūcējs neatstāj aiz sevis putekļus un netīrumus.

Akumulatora darbības laiks

Gūstiet prieku no relaksējošas putekļu sūkšanas ar Duoflex, kura litija jonu akumulators ar septiņām augstas veiktspējas šūnām nodrošina darbības laiku līdz pat 55 minūtēm2.

Automātiska grīdas seguma atpazīšana

MultiFloor elektriskā birste automātiski pielāgojas visiem grīdas segumu veidiem, lai tas nebūtu jādara jums. Grīdas seguma veids tiek atpazīts automātiski un rotējošās birstes apgriezienu skaits tiek pielāgots optimālai tīrīšanas kvalitātei un komfortam.

Ātra un vienkārša putekļu sūkšana ar jauno SpeedLock sistēmu

Uzziniet vairāk par mūsu SpeedLock sistēmu

Lietojiet mūsu jauno SpeedLock sistēmu, lai pilnizmēra iekārtu acumirklī pārvērstu rokas iekārtā. SpeedLock3 sistēmas sienas stiprinājumos Duoflex vienmēr ir gatavs darbam nepieciešamajā iekārtas konfigurācijā. Lai ietaupītu vietu, putekļu sūcēja turētāju var viegli piestiprināt pie sienas.

Ātrs un daudzpusīgs

Duoflex piemīt pārdomāts dizains, kas ar SpeedLock savienojuma palīdzību ļauj no pilnizmēra iekārtas lielai uzkopšanas platībai pāriet uz rokas ierīci ātrai atsevišķas zonas uzkopšanai. Putekļu sūcēja mazais svars un ergonomiskā uzbūve nodrošina tā ērtumu rokās, lietošanas ātrumu un kompaktu novietošanu glabāšanai.

Nevainojama higiēna jums, jūsu mājām un ģimenei

Click2open
Tīras māja. Tīras rokas.

Iztukšojiet putekļu tvertni un priekšfiltru ar vienas rokas kustību. Sevi apliecinājusī Click2open funkcija rupjo netīrumu iztīrīšanu no smalko putekļu filtra padara pavisam vienkāršu. Tas ļauj saglabāt augstu putekļu sūcēja veiktspēju un tīras jūsu rokas.

Higiēnas filtrs
Tīrs gaiss

Duoflex putekļu sūcēja higiēnas filtrs aiztur putekļus, ziedputekšņus, dzīvnieku spalvas un alergēnus. Duoflex nodrošina 99,99 % filtrācijas pakāpi4. Tas nepieļauj mazo daļiņu atgriešanos telpu gaisā un nodrošina labāku gaisa kvalitāti jūsu mājās.

Duoflex Cat & Dog

Duoflex Cat & Dog ar savu sūkšanas jaudu un manevrētspēju ir lielisks sabiedrotais mājdzīvnieku īpašniekiem. Pateicoties elektriskajai birstei Electro Compact, dzīvnieku spalvu savākšana ir pavisam vienkārša. Pateicoties iespējai izvēlēties vienu no diviem režīmiem, varat viegli tīrīt grīdas, mīkstās mēbeles un grūti aizsniedzamas vietas.

Eleganta integrācija mājvietas interjerā

Harmoniska estētika

Pārāk pievilcīgs, lai to slēptu

Integrējiet Duoflex savas mājvietas interjerā ar stilu. Pateicoties modernām krāsām un augstvērtīgiem materiāliem, tas ir kaut kas vairāk kā tikai iekārta.

Izstrādāts Vācijā

Pastāvīgi uzlabojot mūsu ražošanas procesus, augstvērtīgus pirmklasīgus putekļu sūcējus, kas nodrošina izcilu veiktspēju un kvalitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nozīmīgi dati, kas jāmin par Duoflex

Cik sver Miele Duoflex putekļu sūcējs ar akumulatoru?

Duoflex sver 3,1 kg.

Vai Miele Duoflex putekļu sūcējs ar akumulatoru ir tikpat jaudīgs kā parastais putekļu sūcējs?

Mūsu standarti nodrošina labāko tīrīšanas rezultātu. Duoflex izmanto Digital Efficiency Motor un Vortex tehnoloģijas, lai sasniegtu parastajam putekļu sūcējam1 līdzvērtīgu sūkšanas jaudu.

Vai Miele Duoflex putekļu sūcējs ar akumulatoru ir piemērots dzīvnieku spalvu sūkšanai?

Ar Duoflex Cat & Dog, kas ir aprīkots ar papildu kompakto elektrisko birsti, dzīvnieku spalvas bez problēmām var tīrīt no mīkstajām mēbelēm un automobiļu sēdekļiem.

Kādiem grīdas segumiem ir piemērots Miele Duoflex putekļu sūcējs ar akumulatoru?

Duoflex var izmantot visu grīdas segumu uzkopšanai: MultiFloor birste automātiski atpazīst grīdas segumu un pielāgo jaudu, lai sasniegtu pareizu sūkšanas jaudu. Turklāt ir pieejama plaša Duoflex modeļu ar papildaprīkojumu izvēle. Vienkārši izvēlieties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Vai Miele Duoflex akumulatoru ir iespējams nomainīt?

Ja nepieciešams, akumulatoru ir iespējams nomainīt.

Kādēļ ir nepieciešams Miele akumulatora putekļu sūcēja Duoflex higiēnas filtrs?

Ar divpakāpju filtrēšanas sistēmu droši tiek aizturēti 99,99 % visu smalko putekļu4.

Kāds ir Miele akumulatora putekļu sūcēja Duoflex darbības ilgums?

Izmantojot tikai PowerUnit bez elektriskās birstes ir iespējams sasniegt līdz pat 55 minūšu darbības ilgumu. Duoflex ar elektrisko birsti MultiFloor, uz cietiem grīdas segumiem, nodrošina 17 minūšu ilgu darbības laiku un aptver 60m2 lielu platību.

 1. 1.
  Tīrīšanas veiktspēja salīdzinājumā ar Miele putekļu sūcēju Complete C3 (SGEF3) ar turbobirsti STB 305-3 (putekļu uzsūkšana no paklāja un neviendabīgas cietas grīdas, šķiedru uzsūkšana no paklāja). Atbilst IEC 62885-2.
 2. 2.
  Attiecas uz 1. jaudas pakāpi bez pieslēgtas elektriskās birstes. Līdz pat 12 minūtēm uz cietiem grīdu segumiem ar maksimālo jaudas pakāpi un ieslēgtu elektrisko birsti MultiFloor.
 3. 3.
  Aprīkojums ir atkarīgs no modeļa.
 4. 4.
  Atbilst IEC 62885-4.