KVALITĀTE, KAS APSTEIDZ LAIKU

VAIRĀK NEKĀ 120 GADUS MĒS RAŽOJAM ILGMŪŽĪGAS IERĪCES.

Pat izcilam sniegumam nav nozīmes, ja trūkst pārliecības, ka tas būs ilgstošs. Tāpēc mēs savas inovācijas apvienojam ar ekspertu meistarību – pedantisku uzmanību veltot detaļām, kas mūsu tehniku padara ilgmūžīgu.

KOPŠ 1899. GADA MĒS NEKAD NEESAM BIJUŠI APMIERINĀTI AR VISLABĀKO.

Mums ikviena revolucionāra inovācija ir kas vairāk nekā iemesls priekam un svinībām. Tas ir izaicinājums radīt kaut ko vēl labāku. Tāpēc mēs paši izgatavojam daļas, lejam dzelzi. Pat ražojam tehniku, kas ražo tehniku. Jo tiekšanās pēc izcilības ir mūsu DNS. Mēs to saucam: Immer besser.

Veiktspēja

10 000 TESTĒŠANAS STUNDU* –
TAS IR PIENĀCĪGS VEIKSTSPĒJAS PIERĀDĪJUMS.

Kad citi ir apmierināti ar dažām testēšanas kārtām, mēs ejam daudz tālāk. Daži automašīnu dzinēji ir jātestē 3000 stundas, mēs mūsu tehnikas sniegumu pārbaudām līdz pat 10 000 stundas*. Patiesībā 30% mūsu produktu izstrādes laika tiek veltīts tieši testēšanai. Nodrošinot nepārspējamus rezultātus – gadu pēc gada.

ILGMŪŽĪBA – TIEŠI TĀ NOZĪMĒ IZCILU ILGTSPĒJU.

Iedomājieties, ka daudzu gadu garumā tā vietā, lai laiku pa laikam mainītu veļas vai trauku mazgājamo mašīnu, jūs varat lietot vienu. Tādu, kuras sniegums pārsteidz arī pēc daudziem gadiem, jo tā patērē mazāk ūdens, enerģijas un mazgāšanas līdzekļa. Lai jūs patērētu mazāk. Un ilgstoši darītu labu.

*Papildu informācija: www.miele.lv/20years