Atpakaļ

Ice Coffee dienas salonā Miele

Dienu no dienas katra tasīte kļūst par mīļāko kafiju  
IceCoffee

Dienu no dienas katra tasīte kļūst par mīļāko kafiju

Plaša dzērienu daudzveidība katru dienu

Ar Miele savus iecienītos dzērienus variet baudīt arī mājās, jebkurā laikā un pavisam vienkārši pagatavojamus. Veiksmīgas dienas sākumam un turpinājumam visos Miele kafijas automātos ir pieejams noteikts pamatdzērienu klāsts – Espresso, kafija, kapučīno, dubultā kafija, Ristretto, Latte Macchiato, Caffe Latte, karstais piens un piena putas.

Black Edition No°1

Īsts kafijas baudījums sākas ar svarīgāko sastāvdaļu – kafijas pupiņām. Četras tīras arabikas pupiņu šķirnes no Dienvidamerikas, kas tradicionāli grauzdētas ar rokām īpaši saudzīgā veidā, veido Miele kafijas automātiem perfekti pielāgoto Black Edition No°1. Miele uzņēmuma kafija ar godīgas tirdzniecības zīmogu, biosertifikātu un raksturīgu aromātu.

Miele Black Edition No°1 kafija nopērkama tikai salonā Miele, Zaubes ielā 9A-38, Rīgā.

 

Idejas karstai vasarai un lieliskai kafijai ar Miele!

#1 Ledus kafija

Sastāvdaļas: dubultais ristretto, ledus, putots piens, kļavu sīrups

Pagatavošana: piepilda pilnu glāzi ar ledus gabaliņiem. Traukā ar augstākām malām (piem. krūzē vai glāzē) pagatavo porciju putota piena, apļveida kustībām izmaisa to tā, lai putas sajauktos ar pienu un piens nedaudz atdzistu. Piena putas lej glāzē ar ledu, atstājot nedaudz vietas ristretto. Atsevišķā traukā ielej kļavu sīrupu (vai citu, pēc izvēles) un tam klāt pagatavo dubulto porciju ristretto. Ristretto sajauktu ar sīrupu lej glāzē ar piena putām un ledu. Ja nepieciešams, pievienojiet papildu ledu, lai dzēriens ilgāk saglabātu savu vēsumu. Gatavo dzērienu pasniedz ar salmiņu. Baudiet kopā ar Miele.

 

#2 Kanēļa kafija

Sastāvdaļas: dubultais ristretto, ⅓ tējkarotes malta kanēļa, ledus, putots piens, kļavu sīrups

Pagatavošana: piepilda pilnu glāzi ar ledus gabaliņiem. Traukā ar augstākām malām (piem. krūzē vai glāzē) pagatavo porciju putota piena, apļveida kustībām izmaisa to tā, lai putas sajauktos ar pienu un piens nedaudz atdzistu. Piena putas lej glāzē ar ledu, atstājot nedaudz vietas ristretto. Atsevišķā traukā ieber šķipsniņu kanēļa, pievieno kļavu vai citu sīrupu un tam klāt pagatavo dubulto porciju ristretto. Ristretto sajauktu ar sīrupu un kanēli lej glāzē ar piena putām un ledu. Ja nepieciešams, pievienojiet papildu ledu, lai dzēriens ilgāk saglabātu savu vēsumu. Gatavo dzērienu pasniedz ar salmiņu. Baudiet kopā ar Miele.

 

#3 Kakao vaniļas kafija

Sastāvdaļas: dubultais ristretto, ½ tējkarotes vaniļas cukura, 1½ tējkarotes kakao pulvera, ledus, putots piens, kļavu sīrups

Pagatavošana: piepilda pilnu glāzi ar ledus gabaliņiem. Traukā ar augstākām malām (piem. krūzē vai glāzē) pagatavo porciju putota piena, apļveida kustībām izmaisa to tā, lai putas sajauktos ar pienu un piens nedaudz atdzistu. Piena putas lej glāzē ar ledu, atstājot nedaudz vietas ristretto. Atsevišķā traukā ieber vaniļas cukuru, kakao, pievieno kļavu vai citu sīrupu un tam klāt pagatavo dubulto porciju ristretto dzēriena. Ristretto sajauktu ar sīrupu, vaniļas cukuru un kakao lej glāzē ar piena putām un ledu. Ja nepieciešams, pievienojiet papildu ledu, lai dzēriens ilgāk saglabātu savu vēsumu. Gatavo dzērienu pasniedz ar salmiņu. Baudiet kopā ar Miele.

 

---

Gaidīsim Jūs uz aukstās kafijas degustāciju salonā Miele, Zaubes ielā 9A, Rīgā!

Aukstās kafijas nedēļas:

  • 18.06.-22.06.2018
  • 10.07.-13.07.2018
  • 06.08.-10.08.2018
     
Norises vieta Miele Gallery Rīga
Noteikumi un nosacījumi

Reģistrējoties es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem.

Vispārīgie noteikumi un nosacījumi
vai zvaniet +371 80008700
Reģistrācija

Miele salona kulinārijas darbnīcas noteikumi un nosacījumi

1. SIA Miele patur tiesības mainīt norises vietu, pārplānot vai atcelt jebkuru pasākumu jebkādu neparedzētu apstākļu gadījumā. Tādā mazticamā gadījumā mēs kontaktēsimies ar Jums un piedāvāsim citu datumu vai pilnīgu kompensāciju.
2. Nodarbību telpas tiek aizpildītas rindas kārtībā, un vietas tiks rezervētas tikai tiem dalībniekiem, kas ir iemaksājuši dalības maksu.
3. Miele kulinārijas pasākumi netiek atmaksāti. Ja Jūs nevarat ierasties uz meistarklasi, tad Jūs varat vai nu nodot savu pieteikumu citai personai, vai informēt mūs nedēļu iepriekš, lai mēs varētu pārcelt Jūsu pieteikumu uz citu datumu, ja tajā būs brīvas vietas. Neierašanās gadījumā dalības maksa tiks ieturēta 100% apmērā.
4. Miele kulinārijas meistarklases ir ēdiena gatavošanas pasākumi. Mēs cenšamies apmierināt dažādas gaumes un prasības. Ja Jums ir kādas īpašas diētas prasības vai alerģijas pret kādu produktu, tad lūdzam informēt mūs elektroniski gallery@lv.miele.com vismaz 96 stundas pirms Jūsu pasākuma dienas. Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu virtuvēs lieto riekstus un mēs nevaram garantēt no riekstiem brīvu vidi.