Tuvumā esošie "Miele" uzņēmumi

Philosophie

Filozofija

Jau kopš pašiem uzņēmuma pirmsākumiem 1899. gadā "Miele" ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas ir uzņēmies atbildību par saviem īpašniekiem, darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem, apkārtējo vidi un sabiedrību kopumā.

Uzzināt vairāk
Historie

Vēsture


Sauklis "Immer Besser" apraksta mūsu pašu pirmo produktu pamatus. Kā sarkans pavediens šie divi vārdi vijas cauri "Miele" vairāk nekā gadsimtu ilgušajai vēsturei.

Uzzināt vairāk
Geschäftsentwicklung

Uzņēmuma attīstība

In the 2020 financial year the company achieved sales of € 4.5 bn. This corresponds to an increase of € 276,6 m, or 6.5%. In Germany, turnover was € 1.33 bn.

Uzzināt vairāk
Vadība

Vadība

"Miele" & Co. komandītsabiedrību vada pieci vadītāji ar vienādām tiesībām: Dr. Stefan Breit, Dr. Markuss Miele (Markus Miele), Olafs Bartčs (Olaf Bartsch), Dr. Reinhards Cinkans (Reinhard Zinkann) un Aksels Knīls (Axel Kniehl).

Uzzināt vairāk
Nachhaltigkeit

Ilgtspējība

"Miele" ilgtspējība nozīmē ne tikai uzņēmuma vērtības un tradīcijas, bet arī obligātu priekšnoteikumu uzņēmuma attīstībai ilgtermiņā.

Uzzināt vairāk
Auszeichnungen & Testsiege

Apbalvojumi un testu uzvaras

"Miele" uzņēmējdarbības pamatā ir nepārtraukta attīstība un produktu uzlabošana. Ar šo stratēģiju "Miele" ļoti labi virzās uz priekšu, ko pierāda neskaitāmas saņemtās balvas un atzinības.

Uzzināt vairāk
Standorte

Atrašanās vieta

Šobrīd Miele ir pārstāvēta 50 valstīs/reģionos ar kompānijas īpašumā esošām pārdošanas organizācijām un vēl 50 valstīs ar neatkarīgiem mūsu produktu importētājiem.

Uzzināt vairāk
Ansprechpartner

Kontaktpersona

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai citas vēlmes, mūsu kontaktpersonas labprāt Jums palīdzēs.

Uzzināt vairāk