Iepazīstiet nesalīdzināmu zīmolu

  • Jaunumi un notikumi

    Jaunākās kulinārijas un modes ziņas no visas pasaules un ne tikai!

Miele à la carte

Miele à la carte

Visa kulinārijas pasaule: Populārāko pavāru portreti, vienkārši izskaidroti virtuves smalkumi, burvīgas pavārgrāmatas un pamācības, aizraujoši ēdienu un dzērienu baudīšanas stāsti un jaunākās tendences virtuvē, bārā un vīna pagrabā. Pie tam vēl arī receptes ar izdošanās garantiju, vīna un dzērienu izvēles padomi, kā arī ērta meklēšanas funkcija - tas viss ir „Miele à la carte“.

Uzzināt vairāk
Miele Fashion Adobe Stock

"Miele" mode

Kaisle, daudzveidība, personības izpausme - tas viss ir mode. Ieskatieties starptautisko topa dizaineru šūšanas ateljē un atklājiet sev jaunākās tendences no pasaules modes metropolēm. Noderīgi padomi par veļas mazgāšanas un kopšanas tēmu palīdzēs Jums ilgāk saglabāt apģērbu skaistu.

Uzzināt vairāk
Akcijas un kampaņas

Akcijas un kampaņas

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par īpašiem piedāvājumiem, akcijām, jaunumiem, dāvanām un citiem patīkamiem pārsteigumiem, ko sagatavoja Miele, lai iepriecinātu savus pircējus.

Uzzināt vairāk
Auszeichnungen & Testsiege

Apbalvojumi un testu uzvaras

"Miele" uzņēmējdarbības pamatā ir nepārtraukta attīstība un produktu uzlabošana. "Miele" stratēģijas pareizību pierāda neskaitāmās balvas un godalgas, kuras gadu gaitā bieži uzņēmumam tiek piešķirtas atkārtoti.

Uzzināt vairāk
Pasākumi un izstādes

Pasākumi un izstādes

Izdzīvojiet "Miele" pasauli līdz kaulam! Ar mūsu plašo notikumu klāstu Jūs vienmēr varat ļauties iedvesmai un jaunākajai informācijai.

Uzzināt vairāk