Filozofija

Philosophie

Jau kopš pašiem uzņēmuma pirmsākumiem 1899. gadā "Miele" ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas ir uzņēmies atbildību par saviem īpašniekiem, darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem, apkārtējo vidi un sabiedrību kopumā.

Uzņēmums galvenokārt koncentrējas uz mājsaimniecības iekārtu ražošanu virtuvei, veļas mazgāšanai un virsmu kopšanai, kā arī iekārtu ražošanai izmantošanai ražošanas telpās vai medicīnas iestādēs ("Miele Profesionāļiem"). Stratēģiskais redzējums ir būt augstākās kvalitātes jeb “premium” klases zīmolam, kam pasaulē visvairāk uzticas un ko visvairāk vēlas iegādāties.

Miele saviem klientiem piedāvā produktus, kas nosaka jaunus standartus izturības, veiktspējas, lietošanas ērtuma, enerģijas efektivitātes, dizaina un apkalpošanas ziņā. Tas viss atbilst vadošajam sauklim "Vienmēr labāk", ko uzņēmuma dibinātāji Karls Miele (li.) un Reinhards Cinkans drukāja uz savām pirmajām iekārtām, un ko Miele joprojām izmanto.

Uzņēmums koncentrējas tikai uz Miele zīmolu un tā konsekventu pozicionēšanu augstākā līmeņa segmentā. Miele nozīmē domāšanu un plānošanu ilgtermiņā, vērtību un mērķu nepārtrauktību, labas attiecības ar klientiem un piegādātājiem, kā arī uz darbiniekiem vērstu korporatīvo un vadības kultūru.