Solījums, ko pildām.
125 kvalitātes gadi

Sviniet mūsu 125 gadu jubileju kopā ar mums un atklājiet mūsu tai īpaši izstrādāto iekārtu kolekciju. 125 Edition iekārtas – ar īpašām cenām, inovatīvām funkcijām un bezmaksas aksesuāriem. Un 125 Gala Edition iekārtas– ar bezmaksas 125 nedēļu garantijas pagarinājumu, bezmaksas aksesuāriem un inovatīvām funkcijām. Turklāt atsevišķas virtuves iekārtas tagad ir pieejamas jaunā matēti melnā krāsā.*

Kopš mūsu pašas pirmās piena centrifūgas izstrādes un izgatavošanas 1899. gadā mūsu filozofija un aizrautība nav mainījusies: Immer besser. Pateicoties kvalitātei un inovācijai, nepārtraukti uzlabojam jūsu mājokli un ikdienu ar teicamu dizainu, praktiskām funkcijām un viedām iekārtām.
Mūsu jubilejas kolekcija

Palutiniet sevi ar īpašajiem piedāvājumiem

Attēls ar Miele bezvadu putekļu sūcēju
Attēls ar Miele veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju

125 Gala Edition: augstvērtīgas iekārtas, plašākas priekšrocības.

Mūsu kvalitatīvākās iekārtas tagad ir pieejamas ar bezmaksas aksesuāriem, inovatīvām funkcijām un 125 nedēļu bezmaksas garantijas pagarinājums*. Tādējādi iegūstat ātru remontu, apkopi un nomaiņu – tieši no Miele. Atsevišķas virtuves iekārtas tagad ir pieejamas arī jaunā matēti melnā krāsā.
Attēls ar Miele trauku mazgājamo mašīnu
Attēls ar sievieti, kura atver kasti

Īpašas cenas. Bezmaksas aksesuāri.
125 mēnešu garantijas pagarinājums.

Atzīmējiet mūsu zīmola 125 gadu jubileju un izmantojiet iespēju iegādāties iekārtas par īpašām cenām un saņemt bezmaksas aksesuārus atsevišķām iekārtām. Turklāt noteiktu laika periodu varat iegādāties 125 mēnešu garantijas pagarinājumu tikai par 350 €. 125 mēnešu garantijas pagarinājumu pārvalda Miele un tas attiecas tikai uz noteiktām iekārtām***, garantējot drošu un ātru remontu vai iekārtas maiņu.

Atklājiet mūsu jaunos produktus

Inovatīvas funkcijas. Augstākā kvalitāte. Immer besser.

Triflex HX2 125 Edition

G 7131 SCi AD 125 Edition

125 gadi …

Ražojam mūsdienīgas iekārtas, kas ir paredzētas ilgai kalpošanai.

Kvalitāte

Nodrošinām inovatīvas tehnoloģijas un teicamus rezultātus – kopš 1899. gada.

Inovācija

Lepojamies, ka radām augstākās klases dizainu, kas lieliski papildina jūsu mājokli.

Augstvērtīgs dizains

Visas mūsu iekārtas un patentētās funkcijas ir izstrādātas atbilstoši mūsu visaugstākajiem standartiem.

Īpašas funkcijas

Precīzs darbs bez kompromisiem – turklāt vienmēr domājot par kvalitāti.

Nemainīgi Miele

Plašāks ieskats

Attēls ar sievieti un bērnu virtuvē Miele lietotne**

Tīklā savienojamas iekārtas

Katra diena bez rūpēm

Digitāli risinājumi lielākām ērtībām un ilgtspējībai.

 

Saņemiet bezmaksas pagarināto garantiju

125 gadu mantojums

Īpašie piedāvājumi 125. jubilejā.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, kas jums ir jāzina par garantijas pagarinājuma aktivēšanu un Miele lietotni**. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu pilnu biežāk uzdoto jautājumu sarakstu, bet vispārējos darījumu noteikumus skatiet šeit.

Kā varu aktivēt savai iekārtai 125 nedēļu garantijas pagarinājumu?

QR kods

Lūdzu, noskaidrojiet, vai uz jūsu iekārtu attiecas 125 nedēļu garantijas pagarinājums. Lai aktivētu 125 nedēļu garantijas pagarinājumu, iekārta ir jāsavieno ar Miele lietotni**. Putekļu sūcējiem un vīna skapim KWT 7112 iG obsw / matt 125 Gala Edition pietiek ar iekārtas reģistrēšanu Miele lietotnē**. Lūdzu, noskenējiet kvadrātkodu, lai lejupielādētu vai atvērtu Miele lietotni**. Rīkojieties saskaņā ar Miele lietotnes* norādījumiem, lai pievienotu savu jauno Miele iekārtu. Pēc tam Jūs automātiski saņemsiet uzaicinājumu aktivēt 125 nedēļu garantijas pagarinājumu.

Vai 125 nedēļu garantijas pagarinājums attiecas uz visām Miele iekārtām?

125 nedēļu garantijas pagarinājums ir pieejams atsevišķām iekārtām saistībā ar Miele 125 gadu jubileju. Plašāk par 125 Gala Edition modeļiem skatiet šeit.

Kā varu savienot savu iekārtu ar Miele lietotni**?

Lūdzu, lejupielādējiet Miele lietotni** no App Store vai Google Play Store. Atveriet lietotni un rīkojieties saskaņā ar norādījumiem, lai pievienotu savu iekārtu. Sīkāku informāciju par pārī savienošanas procesu skatiet arī mūsu video par savienošanu pārī.

Cik ilgs ir manas 125 Gala Edition iekārtas kopējais garantijas laiks?

Papildu garantija sākas tieši pēc Miele 2 gadu garantijas beigām un pagarina to vēl par 125 nedēļām. Kopējais garantijas laiks ir 4 gadi un gandrīz 5 mēneši.

Kas ir 125 mēnešu garantijas pagarinājums un kā varu to saņemt?

Izbaudiet pilnīgu bezrūpību, izvēloties iegādāties garantijas pagarinājumu kopumā uz 125 mēnešiem (10 gadiem un 5 mēnešiem) tikai par 350 EUR. 125 mēneši ir 10 gadi un vēl 5 mēneši, tostarp Miele 2 gadu garantija. 125 mēnešu garantijas pagarinājumu var iegādāties tiešsaistē.

Detalizēta informācija ir pieejama šeit.

 

Kādas ir Miele lietotnes** priekšrocības?

Jūsu lieliskais pavadonis: ar Miele lietotni** vienmēr redzat savas Miele iekārtas. Vēlaties apskatīt gatavošanas procesu cepeškrāsnī vai uzzināt, vai mazgāšanas programma ir beigusi strādāt? Lietotne sniedz visu nepieciešamo informāciju, un ar to strādāt ir ātri un vienkārši. Turklāt jums ir pieejami vēl citi pakalpojumi, piemēram, Miele patēriņa materiālu un piederumu pasūtīšana tikai ar dažiem klikšķiem.

Kādas jaunas funkcijas ir ieviestas Miele lietotnē** saistībā ar 125 gadu jubileju?

Tāpēc ieviešam aizraujošas jaunas funkcijas, kuras var izmantot ar lietotni, piemēram, patēriņa informācijas paneli, ilgtspējīgas receptes vai ekoloģijas un uzglabāšanas ieteikumus. Ieskatieties tajās!

Apkārtējai videi draudzīgam baudījumam – ilgtspējīga gatavošana

Ekoloģiska gatavošana nozīmē ko vairāk kā dārzeņu tvaicēšanu. Miele jubileju svinam ar īpaši ilgtspējīgām receptēm Miele lietotnē**. Ar mūsu gatavošanas un uzglabāšanas padomiem Miele lietotnē** uzziniet, kā var gatavot, saudzējot apkārtējo vidi, saņemiet ne tikai gardu iedvesmu, bet arī palīdzību pārtikas produktu izšķērdēšanas novēršanai.

Taupa naudu un veicina ilgtspēju – patēriņa informācijas panelis

Izbaudiet pilnīgu pārskatu par savu enerģijas un ūdens patēriņu, savienojot savu veļas vai trauku mazgājamo mašīnu ar Miele lietotni**.

Vienmēr atjaunināta.

Vēlaties, lai tīklā saslēgtās Miele mājsaimniecības iekārtas būtu vienmēr atjauninātas bez piepūles? Pateicoties mūsu RemoteUpdate funkcijai, tā nav problēma. Miele mājsaimniecības iekārtām pieejamie programmatūras atjauninājumi tiek vienkārši lejupielādēti un pie iespējas uzstādīti. Informācija par atjauninājumu ir pieejama Miele lietotnē** kā laidiena apraksts.

Papildu piezīmes
  1. 1.
    * Piedāvājums ir atkarīgs no iekārtu modeļiem. Jūsu pirkuma iepakojumā atrodas kupons, ar ko jūs varat saņemt bezmaksas aksesuārus un / vai garantijas pagarinājumu. Vienkārši noskenējiet uz kupona esošos QR kodus un rīkojieties saskaņā ar norādēm. Garantijas pagarinājums sākas tieši pēc Miele 2 gadu garantijas beigām un pagarina to vēl par 125 nedēļām. Uz to attiecas garantijas pagarinājuma noteikumi (miele.lv/125-terms). Lūdzu, ņemiet vērā, ka garantija ir jāaktivē Miele lietotnē* 30 dienu laikā pēc iekārtas iegādes.
  2. 2.
    ** Iegūstama mobilajai Gala iekārtai (minimālās prasības, lūdzu, skatiet lietotņu iegādes vietnes informācijā). Miele & Cie. KG papildu digitālais piedāvājums. Visus viedos lietojumus nodrošina sistēma Miele@home. Funkciju apjoms var mainīties atkarībā no iekārtas un valsts.
  3. 3.
    *** 125 mēneši iekļauj 10 gadus un vēl 5 mēnešus, t.sk., Miele 2 gadu garantiju. Papildinformācija turpinājumā. 125 mēnešu garantijas pagarinājumu nevar iegādāties šādām iekārtu kategorijām: putekļu sūcējiem, kafijas automātiem, ProfiLine trauku mazgājamām mašīnām, Little Giants, Mastercool un Miele Professional iekārtām.