Kā vēlaties uzstādīt savu iekārtu?

Mazgāšanas-žāvēšanas kolonna
Ja nepietiek vietas iekārtu uzstādīšanai blakus, gandrīz visas “Miele” veļas mašīnas un žāvētājus var kompakti uzstādīt kolonnā. Šajā gadījumā veļas mašīna vienmēr atrodas apakšā.
Uzstādīšanai kolonnā īpaši piemērotas ir “WhiteEdition” dizaina līnijas ierīces. Šīs līnijas žāvētājiem durvju atvērumu ir iespējams mainīt tā, lai abu ierīču durvis vērtos vienā virzienā.
Lai šīs ierīces būtu stabili savienotas, “Miele” piedāvā dažādus starpelementus. Dažas iekārtas ir aprīkotas ar praktisku atvilktni. Šeit var uzglabāt, piemēram, piederumus, vai uzlikt veļas grozu, lai atvieglotu veļas ievietošanu žāvētājā un izņemšanu no tā.
Uzstādīšana blakus citai iekārtai
“Miele” veļas mašīnas un veļas žāvētāji lieliski sader gan tehniski, gan vizuāli. Tādējādi varat abas iekārtas uzstādīt blakus un tikko izmazgāto veļu ērti ielikt žāvētājā.
Pabīdāma
Visas “Miele” iekārtas ar priekšējo ielādi var iebīdīt zem darba virsmas, ja nišas augstums ir vismaz 85 cm. Iekārtas vāks šajā gadījumā netiek noņemts. Īpaši labi piemērotas ir W1 “ChromeEdition” iekārtas ar taisnu paneli.
Pabūvējama
“Miele” “ChromeEdition” iekārtas ar taisnu paneli var pabūvēt pat tad, ja iebūvēšanas augstums zem darba virsmas ir no 82 līdz 85 cm. Šajā gadījumā iekārtas vāks tiek aizstāts ar pabūvēšanas komplektu (piemēram, UBS W1/G vai UBS T1/G).
Uzstādīšana ar pamatni
Ar pamatni (WTS 510) iekārtu var paaugstināt par aptuveni 30 cm – un tādējādi novietot to ērtā darba augstumā. Lietošana tādējādi kļūst ergonomiska un vēl ērtāka. Vienlaikus pamatnē ir vieta, piemēram, mazgāšanas līdzekļu vai veļas maisa glabāšanai, lai Jums viss ātri būtu pie rokas – un tikpat ātri visu atkal varētu sakopt.
Ja mūsu produktu lapās esat izvēlējies veļas mašīnu, uzklikšķinot uz sadaļas “atbilstošie produkti”, tiks parādīti tai optimāli atbilstošie veļas žāvētāji.
Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa