Jauninājums vislabākajiem rezultātiem

Vienmēr sasniedziet nevainojamus rezultātus: ar novatorisko dozēšanas sistēmu “TwinDos”®* integrētais mazgāšanas līdzeklis “UltraPhase” 1 un 2 tiek dozēts pilnīgi automātiski un jūs ietaupāt līdz pat 30 % mazgāšanas līdzekļa, salīdzinot ar manuālu dozēšanu.
“UltraPhase 1” garantē nevainojamu tīrību mirdzoši baltiem un koši krāsainiem tekstilizstrādājumiem. Ar “UltraPhase 2” mazgāšanas procesa piemērotākajā brīdī tiek pievienots balinātājs, lai pilnībā iztīrītu arī noturīgus traipus.
“Miele” 2 fāžu sistēma mazgā rūpīgāk un tīrāk nekā tradicionālie šķidrie mazgāšanas līdzekļi, kas nesatur balinātājus, jo tie varētu noārdīt citas sastāvā esošās vielas.
Pateicoties atsevišķai “Miele” “UltraPhase 1” un “UltraPhase 2” novietošanai un dozēšanai, “TwinDos”® sistēmai ir iespējams pievienot balinātāju.
“UltraPhase 1” aktīvās vielas šķīdina netīrumus un likvidē traipus, piemēram, eļļu un taukus, olbaltumvielas un cieti. Ar “UltraPhase 2” balinātājs mazgāšanas procesā tiek pievienots īstajā brīdī un iztīra pat pašus noturīgākos, piemēram, kafijas, tējas, augļu sulas vai sarkanvīna, traipus.
Lai aizsargātu vārīgu ādu, tagad mūsu “UltraPhase 1” un “UltraPhase 2” ir pieejami arī kā jutīgi mazgāšanas līdzekļi:
tie nemaz nesatur krāsvielas un smaržvielas. Tādējādi jūsu ādai tiek nodrošināts pelnītais miers un par alerģijām nav jāuztraucas. Un veļa? Tā tiks optimāli izmazgāta un lieliski kopta – arī uz to varat paļauties.
Patents: EP 2 784 205Patents: EP 2 784 205 Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa