Augstākās klases dizains un tehnika lielā formātā

Izveidojot ietilpīgās "MasterCool" iebūvējamās iekārtas, "Miele" sasniedz jaunas virsotnes. Kvalitatīva dizaina, aizraujošu inovāciju un nepārspējama komforta apvienojums augstas klases aukstumiekārtā. Ar "MasterCool" Jūs izbaudīsiet pilnīgi jaunas pakāpes komfortu.
Iespaidīgs izskats
Jau varenais "MasterCool" dzesēšanas iekārtu izskats ļauj nojaust, ar kādu precizitāti un atdevi katrs materiāls ir ticis izvēlēts un apstrādāts. Neizmērojama mīlestība pret detaļām, kas atspoguļojas neatdarināmā izskatā.
Nepārspējama kvalitāte
Ar perfekciju un precizitāti uz visaugstāko kvalitāti. Un tā sākas jau ar pareizo materiālu izvēli. Augstas kvalitātes stikla plaukti, nesaskrāpējama plastmasa, kā arī masīvi alumīnija rāmji nodrošina visaugstāko kvalitāti. Zināšanas un pieredze ir vērtīgi padomdevēji ceļā uz augstākās klases produktiem.
Ideāls dizains
Unikālās iekšējās telpas aprīkojuma iezīmes neatstāj nevienu vēlmi nepiepildītu. Pūristisko dizainu uzsver horizontāla līnija. Gludās, balti krāsotās iekšējās sienas ir viegli tīrāmas un atbalsta ideālo iekārtas apgaismojumu, neradot atspulgu.
Aizraujošs apgaismojums 
“BrilliantLight” nosaka jaunas “MasterCool” sērijas robežas. Daudzie LED gaismas joslu stari nevainojami izgaismo katru dzesēšanas telpas zonu un parāda dzesējamos produktus nevainojamos gaismas toņos.
Maksimāls komforts
"MasterCool" dzesēšanas iekārtas katru dienu sniedz Jums augstāko komfortu, piemēram, optimālās iespējas pārtikas uzglabāšanai, ledus un ūdens padevi, lielisko apgaismojuma koncepciju vai ātro lietojamību. "MasterCool" dzesēšanas iekārtas atbilst augstākajiem standartiem visās jomās.
Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa