Vairāk nekā 60 uzvaru testos* visā pasaulē

“Miele” iekārtas apliecina augstu kvalitāti ne tikai mūsu stingrajās uzņēmumā veiktajās kvalitātes pārbaudēs. “Miele” iekārtu kvalitāte un uzticamība tiek pastāvīgi slavēta arī neatkarīgos produktu testos. Kopš 2005. gada “Miele” putekļsūcēji visā pasaulē veiktajos salīdzināšanas testos vairāk nekā 60 reižu ir bijuši testa uzvarētāji*.
Efektīva enerģijas ekonomija
Īpaši panākumi starptautiskos testos: "Miele" "EcoLine" grīdas putekļsūcēji. Ar šīm novatoriskajām ierīcēm "Miele" pierāda, ka labai tīrīšanas veiktspējai nav obligāti nepieciešama liela jauda. "Miele" "EcoLine" modeļos vislabākā tīrīšanas veiktspēja ir apvienota ar augstu energoefektivitāti — Jūs ilgtermiņā ietaupīsiet elektroenerģiju un naudu.
Katrs karodziņš apzīmē uzvaru pārbaudē — kopš 2005. gada tikai Eiropā uzņēmums "Miele" ir grīdas kopšanas ierīču pārbaužu uzvarētājs vairāk nekā 50 reizes. Šīs uzvaras papildina panākumi pārbaudēs ārpus Eiropas robežām, piemēram, Austrālijā, Jaunzēlandē, Honkongā un Kanādā. "Miele" kvalitāte pārliecina gan ekspertus, gan lietotājus visā pasaulē.
Plašāku pārskatu par "Miele" apbalvojumiem grīdas kopšanas nozarē skatiet vietnē www.miele.xx/xxPlašāku pārskatu par "Miele" apbalvojumiem grīdas kopšanas nozarē skatiet vietnē www.miele.xx/xx Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa