Cik higiēniski var tīrīt bez putekļu maisa?

Higiēniska iztukšošana. Salīdzinot ar citām sistēmām bez putekļu maisa, šeit rupjie netīrumi vienmēr tiek atdalīti no smalkajiem putekļiem. Izmantojot "Gore® CleanStream®" smalko putekļu filtru, smalkie putekļi tiek savākti atsevišķā tvertnē. Tādēļ iztukšošanas laikā smalko putekļu izkļūšana ir samazināta līdz minimumam.
Gore® CleanStream® smalko putekļu filtrs
Inovatīvais darbības princips, atdalot rupjos netīrumus caurspīdīgā putekļu tvertnē un smalkos putekļus atsevišķā filtra tvertnē ar smalko putekļu filtru nodrošina īpaši higiēnisku Blizzard iztukšošanu. Miele Blizzard salīdzinājumā ar citām sistēmām bez putekļu maisa iztukšošanas laikā daudz mazāk pieļauj smalko putekļu izkļūšanu.
Click2open
Putekļu tvertni var vienkārši izvilkt no ierīces, satverot aiz izņemšanas roktura. Nospiežot iztukšošanas taustiņu, tvertne atveras, un putekļi izbirst lejup atkritumu grozā.
ComfortClean
Gore® CleanStream® smalko putekļu filtru kontrolē īpaši sensori. Kad nepieciešams, ComfortClean funkcija pilnībā automātiski iztīra smalko putekļu filtru. Jau pēc dažām sekundēm Blizzard CX1 atkal ir darba gatavībā un turpina efektīvu sūknēšanu.
Gaisa izplūdes filtrs
Miele Blizzard CX1 gaisa izplūdes filtrs taupa laiku un potenciālās izmaksas. Tam nav nepieciešama nekāda apkope, un tas ir tik kvalitatīvs, ka kalpo visu ierīces darbmūžu. Nav nepieciešama arī nomaiņa vai tīrīšana.
Hygiene Lifetime filtrs
Hygiene Lifetime filtram ir ļoti augsta putekļu savākšanas spēja, un tas savāc līdz 99,98 % visu sīko daļiņu*. Tā ir higiēniska tīrība, kas rada mājīguma sajūtu.
HEPA* AirClean Lifetime filtrs
Ar HEPA* HEPA 13 Lifetime filtrā tiek savākts līdz 99,999 %* pat sīkāko daļiņu, proti, smalko putekļu un alergēnu. Šo augsto filtrācijas veiktspēju ir apstiprinājusi medicīniskā organizācija "Allergy UK" un sertificējusi to kā piemērotu cilvēkiem ar alerģijām. Par izcilo putekļu savāktspēju Miele Blizzard CX1 ir saņēmis atzinības zīmi "Seal of Approval".
saskaņā ar EN 60312-1saskaņā ar EN 1822/2011 Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa