Miele à la carte

Miele à la carte

Kulinārija

Visa kulinārijas pasaule pāris klikšķu attālumā. Populārāko pavāru portreti, vienkārši izskaidroti virtuves smalkumi, burvīgas pavārgrāmatas un pamācības, aizraujoši ēdienu un dzērienu baudīšanas stāsti un jaunākās tendences virtuvē, bārā un vīna pagrabā - tas ir „Miele à la carte“.

Kulinārijas tendences Tunedin - stock.adobe.com

Tendences kulinārijā

Ēdieni un dzērieni veido saiknes - starp cilvēkiem, tautām, paaudzēm. Šeit mēs Jums piedāvājam jaunu, informatīvu un interesantu apkopojumu par ēdieniem un dzērieniem kā arī ēdienu gatavošanu.

Uzzināt vairāk
Rezepte Adobe Stock

Receptes

No zuša līdz plūmēm, no salda līdz spēcīgam, no vienkārša līdz sarežģītam - vairāk nekā 1000 Miele receptes, kas garantē lielisku rezultātu, pavadīs Jūs ik dienas.

Uzzināt vairāk
Praktiski ieteikumi darbam virtuvē

Praktiski ieteikumi darbam virtuvē

Gatavošana ir jautra! It īpaši tad, ja gatavošanas tehnika pareizi funkcionē un tiek izmantoti augstākās kvalitātes produkti. Šeit Jūs uzzināsiet par visu, kas gatavošanu padara vienkāršāku un patīkamāku.

Uzzināt vairāk
Pavārgrāmatas

Pavārgrāmatas

Ar Miele pavārgrāmatās un rokasgrāmatās sniegtajām receptēm, kas ir pielāgotas tieši Miele iekārtu funkcijām, šis pasaulē jutekliskākais hobijs kļūst par patiesu izpriecu!

Uzzināt vairāk
Kontaktinformācija

Kontaktinformācija

"Personīgi" iepazīstiet mūsu smalkākos pavārus un uzziniet dažādos gatavošanas profesionāļu padomus un paņēmienus.

Uzzināt vairāk