Tendences kulinārijā

Ēdieni un dzērieni veido saiknes - starp cilvēkiem, tautām, paaudzēm. Ēšana un dzeršana veido kultūru un komunikāciju, saistot tradicionālismu ar modernām tendencēm. Ar atslēgvārdu à la carte mēs piedāvājam jaunumus, informāciju un izklaidi par tēmām, kas saistās ar ēšanu, dzeršanu, gatavošanu un ēdiena baudīšanu.

Tunedin - stock.adobe.com

Kas jauns?

Kas norisinās gardēžu pasaulē? Kas šobrīd ir modē kulinārijas metropolēs? Daudzi starptautiski atzīti augstas meistarības pavāri aizvien lielāku uzmanību pievērš vietējās izcelsmes pārtikas produktiem. Izcilie restorāni pievēršas veģetāriem ēdieniem. Dižciltīgas un dārgas alus šķirnes iekaro tirgu. Pēdējos gados ir radītas neskaitāmas jaunas džina markas, kas pilnībā atšķiras no tradicionālā džina. Šie ir tikai četri "kulinārijas tendenču" piemēri, ko esam atklājuši un šeit aprakstām sīkāk. Mēs turam roku uz pulsa!

Uzzināt vairāk
Curioso Photography - stock.adobe.com

Stāsti par ēdieniem un dzērieniem

Kur Singapūrā var labi un autentiski paēst? Kā pareizi uzcept zivi sāls kažokā? Ko pasniegt romantiskās vakariņās divatā? Ar ko ievērojams portugāļu Vinho verde? Kā Yellow mūziķis Dīters Meijers (Dieter Meier) kļuva par bioloģiskās vīnogu audzēšanas entuziastu? Tie ir tikai daži no aizraujošajiem jautājumiem, uz kuriem mēs sniegsim atbildes ēdienu un dzērienu stāstu sadaļā.

Uzzināt vairāk