Katrai vajadzībai piemērota iekārta

Nevainojami integrēts 
Vēlaties virtuvi viendabīgā stilā: “Miele” kafijas automātu var iebūvēt 45 cm augstā nišā. Apvienojiet to ar citām iebūvējamajām iekārtām – vertikālām vai horizontālām – un jūs radīsiet vienotu koncepciju. Tā jūs efektīvi izmantosiet virtuves platību. Turklāt šo iebūvējamo iekārtu var iegādāties ar ūdens pieslēgumu. Tas ir īpaši praktiski, jo jūsu “Miele” iekārta vienmēr ir darba gatavībā. Tā kā kafijas automāts ir tieši savienots ar svaigā ūdens padevi, ūdens tvertne nav jāuzpilda manuāli – tas ietaupa laiku un nodrošina papildu ērtības.
Baudiet kafiju, kur vien vēlaties 
Praktiski un elastīgi: “Miele” standarta iekārtas varat uzstādīt jebkurā virtuves vietā – vai arī dzīvojamajā istabā vai ziemas dārzā. Proti, visur tur, kur vēlaties baudīt brīnišķīgi smaržojošu kafiju. Turklāt varat izvēlēties vai nu izsmalcināto “CM7” sēriju ar “CM-Touch” skārienvadību vai kompaktās “CM6” un “CM5” iekārtas ar “DirectSensor” vadību. 
Vizuālā un funkciju kvalitāte 
Mūsu pārbaudītā “M Touch” tehnoloģija ir visātrākās un vienkāršākās vadības paraugs: vadība notiek ātri un intuitīvi, pieskaroties vai vienkārši pavelkot pa skāriendispleju. Daudzas funkcijas var izvēlēties tikai ar vienu pirksta pieskārienu. Teksts un simboli vienmēr ir viegli saskatāmi.
Vienkārša un intuitīva tiešā izvēle 
Tikai ar vienu pirksta pieskārienu izvēlieties vēlamo dzēriena veidu. Augstas izšķirtspējas TFT displejs nodrošina intuitīvu un ērtu lietošanu. Citas izvēles un iestatījumus var veikt taustiņu joslā zem displeja. Augstas izšķirtspējas TFT displejs nodrošina intuitīvu un ērtu lietošanu.
Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa