Kafijas baudīšana ar visām maņām

Vienalga, vai Jūs izvēlaties “Miele” iebūvējamo vai atsevišķi stāvošo pilna darbības cikla kafijas automātu: patiesa kafijas izgaršošana ar vienreizējiem baudas mirkļiem ir garantēta. Mūsu kafijas automāti, pateicoties ideāli saskaņotai sistēmai, ideāli pagatavo dažādus kafijas dzērienus., Jūs varat to redzēt, saost, sajust, dzirdēt un, protams, it īpaši arī izgaršot.

Kvalitātei ir izšķirīga nozīme – no kafijas pupiņas līdz sīkākajai tehniskajai detaļai. Ārkārtīgi klusās konusveida dzirnaviņas no nerūsošā tērauda pārstrādā pupiņas tik saudzīgi, ka uzliešanas laikā to aromāts var atraisīties pilnībā. Lai kuru kafijas dzērienu Jūs izvēlētos, visi “Miele” kafijas automātu parametri ir savstarpēji ideāli saskaņoti un jau iepriekš iestatīti – tomēr tos var pielāgot arī individuālām vēlmēm.

Jūs varat baudīt šīs ērtības ar katru pogas spiedienu un katru kafijas dzēriena malku. Turklāt Jūs varat brīvi izvēlēties sava “Miele” kafijas automāta dizainu, jo tie ir pieejami vairākās krāsās.
Tāpēc uzņēmumā “Miele” ir radīta īpaša kafija: “Black Edition N°1”. Kafijas maisījums no Dienvidamerikas Arabica šķirnes pupiņām, kas lasītas ar rokām, ir īpaši pielāgots mūsu pilna darbības cikla kafijas automātiem.
Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa