Izsmalcināta garša no Dienvidamerikas kalniem

Ideālas kafijas baudīšanas pamatā ir ne tikai pareiza tās pagatavošana, bet arī kvalitāte. Šī iemesla dēļ “Miele” ir radījusi savu personīgo produktu: “Miele Black Edition N 1”. Šo ekskluzīvo, speciāli “Miele” kafijas automātiem piemēroto kafiju var pasūtīt “Miele” interneta veikalā (www.miele.shop.com).
"Miele" kafija Black Edition N 1 tika izveidota speciāli uzņēmumam "Miele" sadarbībā ar privāto grauzdētavu "Vollmer Kaffee". Ar īpašu uzmanību pupiņas saudzīgi tiek grauzdētas ar cilindrisko grauzdēšanas ierīci. Šī metode aizņem nedaudz vairāk laika nekā rūpnieciskā grauzdēšana uz konveijera, un tā pieprasa pieredzējušu grauzdēšanas meistaru akurātību. Rezultātā ir iegūts sevišķi harmonisks un sabalansēts maisījums no 4 augstvērtīgu ar rokām ievāktu Arabica pupiņu veidiem no Dienvidamerikas. Mēs atbalstām godīgu tirdzniecību un bioloģisku saimniecību.
Lai radītu Black Edition N 1, izvēlējāmies četru augstas kvalitātes Arabica kafijas pupiņu veidus no kalnu reģiona. Kā jau pats nosaukums rāda, Robusta augs ir robustāks nekā Arabica un mazāk uzņēmīgs pret slimībām, taču Arabica kafijas pupiņa pasaulē ir pazīstama ar tās augstvērtīgo garšu. Arabica kafijas pupiņas aug lielākā augstumā – 600 līdz 2100 metriem. Augstāk par 1000 m audzētas pupiņas sauc par "kalnu kafiju", kas ir īpaši vērtīga. To izskaidro augsto teritoriju zemā gaisa temperatūra, kas palēnina augļu nogatavošanos. Tādējādi kafijas augļiem ir vairāk laika, lai saražotu skābes un citas vielas, kas pozitīvi ietekmē garšu.
“Miele” kafija “Black Edition N 1” ir sertificēta ar godīgas tirdzniecības zīmi. Kafija ir godīgas tirdzniecības pionieris. Godīgas tirdzniecības kafija sekmē kafijas audzētāju un viņu ģimeņu dzīves un darba kvalitātes uzlabošanu jaunattīstības valstīs un dod ieguldījumu dabas aizsardzībā. Godīgas tirdzniecības kafijas ražošanas procesu ir iespējams izsekot. 100 procenti kafijas nāk no godīgas tirdzniecības kooperatīviem.
BIO sertifikācija*
Katram uzņēmumam, kas ražo ekoloģiski apstrādātus pārtikas produktus, ir jābūt sertificētam atbilstoši ekoloģijas regulai, lai tas būtu tiesīgs pārdot produktu ES robežās. Sertifikācija aptver visu ekoloģiskās ražošanas ķēdi – tai skaitā audzēšanu, pārtikas produktu apstrādi, transportēšanu, uzglabāšanu un tirdzniecību. Ne tikai mūsu piegādātājam privātajai grauzdētavai “Vollmer Kaffee” ir šāda BIO sertifikācija. Arī “Miele” kā BIO kafijas uzglabātājs un tirgotājs pirmo reizi ir saņēmis BIO sertifikāciju*.
DE-ÖKO-001, ne ES zemnieku saimniecība"Miele" kontroles numurs DE-NW-001-25390-BD Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa