Ekskluzīvi kafijas maisījumi izsmalcinātai garšai

Gūstiet no kafijas patiesu baudu: tās pamatā ir ne tikai pareiza pagatavošana, bet arī kafijas kvalitāte. Tāpēc mēs esam radījuši četrus kafijas maisījumus, kas īpaši pielāgoti “Miele” pilna darbības cikla kafijas automātiem. Ar tiem Jūs pagatavosiet espreso, Late makjato un citus kafijas dzērienus vienmēr no piemērotas kafijas. “Miele” kafijas maisījumi tiek ražoti, izmantojot daudz roku darba, no īpaši augstvērtīgām kalnu reģionu pupiņām, kas saudzīgi grauzdētas rotējošā tvertnē privātā grauzdētavā. Rezultāts: harmoniska un izteikti aromātiska kafija, kas sagādā pārsteidzošus baudas mirkļus. Visiem mūsu kafijas veidiem ir godīgas tirdzniecības un BIO sertifikāts*, un tos var pasūtīt “Miele” interneta veikalā.
“Miele Black Edition” “One for all”
Ar to Jums visi kafijas dzērieni vienmēr izdosies ideāli: “Miele Black Edition” “One for all” ir bagātīga garša un tas pārsteidz ar vieglu augļu piegaršu. Jūs varat daudzveidīgi izmantot šo 100 % Arabica maisījumu, gan “Café Crema”, gan visu kafijas dzērienu ar pienu pagatavošanai.
“Miele Black Edition” “Café Crema”
Izteikta garša: laba “Café Crema” dzēriena putās ir visspilgtākais aromāts. Ar mūsu īpašo maisījumu, kam ir viegls un līdzsvarots aromāts, Jūs iegūstat bagātīgu garšu, ko papildina ziedu smarža un augļu garša. Protams, no 100 % Arabica šķirnes pupiņām.
“Miele Black Edition” “Espresso”
Tipisks aromāts jaunā interpretācijā: ar “Miele Black Edition” “Espresso” Jūs varat pagatavot temperamentīgu un īpaši aromātisku espreso. Maisījums: intensīva garša ar izteiktu šokolādes piegaršu – veidots no Robusta un Arabica.
“Miele Black Edition” “Decaf”
Ar “Miele Black Edition” “Decaf” Jūs varat baudīt visus kafijas dzērienus atbilstoši augstākajiem standartiem, bet bez kofeīna. Īpašā bioloģiskā procesā kafijas maisījums tiek ļoti saudzīgi atbrīvots no kofeīna. Aromāts saglabājas – Jūs dzerat 100 % Arabica kafiju, kurai ir godīgas tirdzniecības un BIO sertifikāts* tāpat kā visiem mūsu kafijas veidiem.
DE-ÖKO-001, ne ES zemnieku saimniecība Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa