Novatorisks malšanas mehānisms ideālai garšai

Jauna malšanas un uzliešanas sistēma “AromaticSystemFresh”*: saglabā aromātu un darbojas klusi
Atklājiet kafijas garšu no jauna ar mūsu novatoriskajām koniskajām dzirnaviņām: lieliska aromāta saglabāšana tiek panākta, pateicoties kvalitatīva nerūsošā tērauda konstrukcijai. Netraucētu kafijas baudīšanu nodrošina jaunā malšanas mehānisma klusā darbība. Unikāla garša tiek iegūta, pateicoties vēl vienam jauninājumam – dzirnaviņas atrodas tieši virs uzliešanas mezgla, tāpēc dzirnaviņās nepaliek kafijas pulveris no iepriekšējām kafijas automāta lietošanas reizēm. Kad atgriežaties no brīvdienu ceļojuma, varat uzreiz baudīt kafiju no svaigi maltām pupiņām. Pateicoties šim jauninājumam, mēs esam izveidojuši ideāli saskaņotu sistēmu, kas nodrošina unikālu kafijas garšu un patiesas baudas mirkļus.
Vispiemērotākā veida pupiņas vienmēr pie rokas
Espreso garšo vislabāk, ja to pagatavo no espreso pupiņām; pagatavojiet patiesi gardu “Café Crema” no “Café Crema” pupiņām, ar “CoffeeSelect” izvēlētajam kafijas dzērienam vispiemērotākā veida pupiņas Jums būs vienmēr pie rokas. Vai tā būtu tradicionālā šķirne vai iecienītākais maisījums – vienkārši iepildiet vēlamo veidu pupiņas 3 atsevišķos nodalījumos, kuru tilpumi ir 210 g, 180 g un 150 g. 

Kad vēlaties pagatavot dzērienu, vienkārši manuāli izvēlieties tam vispiemērotāku veidu. Vai arī ilgstoši piesaistiet kafijas dzērienam vēlamā veida pupiņas un saglabājiet šo izvēli – un Jūsu kafijas automāts automātiski izvēlēsies pareizo nodalījumu. Jums vienmēr ir garantēts tikai no viena veida pupiņām pagatavotas kafijas baudījums, jo, pateicoties “AromaticSystemFresh”, sistēmā nepaliek iepriekšējā veida pupiņu paliekas, kad tiek izvēlēts jauns veids. Tādējādi iegūt ideālu kafijas garšu var ērti, vienkārši un droši. Un vienmēr kaut kas jauns: ieviešot “CoffeeSelect”, mēs paplašinām “Miele” kafijas pupiņu klāstu ar 3 jaunām izmeklētām šķirnēm.
atkarībā no modeļa – tikai CM 7750 Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa