Jaunie produkti

Jaunus standartus nosaka tie, kas izmēģina neierasto.

Miele inovācija TwinDos automātiski dozē unikālu mazgāšanas līdzekli jebkādas pakāpes traipu mazgāšanai. Miele ekskluzīvi izstrādātais mazgāšanas līdzeklis "UltraPhase 1" nodrošina nevainojami tīru rezultātu, mazgājot gan krāsainu, gan baltu audumu. "UltraPhase 2" tiek pievienots īstajā brīdī, lai pilnībā iztīrītu pašus noturīgākos traipus.
TwinDos – inovācija labākajam rezultātam.

Uzzināt vairāk
TempControl indukcijas plīts virsma

Indukcijas plīts virsmas ar TempControl funkciju

Cepšana nekad nav bijusi tik vienkārša!

Jaunās indukcijas plīts virsmas ar TempControl funkciju nodrošina pareizu cepšanas temperatūru un nemainīgi optimālu rezultātu visdažādāko cepšanas procesu laikā. Temperatūra tiek pielāgota automātiski. Apgrūtinoša regulēšana nav nepieciešama. Turklāt Jūsu ēdiens vairs nekad nepiedeg.

Uzzināt vairāk
EcoFlex trauku mazgāšanas mašīna

EcoFlex trauku mazgāšanas mašīna ar QuickPowerWash

Mirdzoša tīrība 58 minūtēs.

Iepazīstiet un izbaudiet mūsdienīgas iespējas! QuickPowerWash: programma mirdzoši tīriem traukiem 58 minūtēs. 3D galda piederumu atvilktne+: individuāli regulējams platums, augstums un dziļums. Energoefektivitāte: A+++. Programma Miele@mobile: regulāra informācija par iekārtu statusu un daudz citu iespēju. Pasaules klases trauku mazgāšanas mašīna!

Uzzināt vairāk

Grezna naktsmītne un nevainojami apstākļi svaigai pārtikai – jaunie Miele K 20.000 ledusskapji!

Personalizēts dizains ar nevainojamiem pārtikas uzglabāšanas apstākļiem - PerfectFresh Pro, PerfectFresh un DailyFresh. Augstākā efektivitāte un nepārspējams svaigums.
Pieejams modelis ar tāfeli, kurš iekrāsos Jūsu ikdienu un padarīs aizraujošāku komunikāciju starp ģimenes locekļiem.

Uzzināt vairāk

FashionMaster tvaika gludināšanas sistēma

No spīdīgiem nospiedumiem līdz slikti izgludinātām vīlēm ‒ revolucionārais "Miele" FashionMaster atstāj neprofesionālu gludināšanu pagātnē. Pateicoties vēl nebijušām inovatīvām tehnoloģijām, šī daudzfunkciju tvaika gludināšanas sistēma ienes profesionālus gludināšanas standartus jūsu mājās.

Uzzināt vairāk

Iepazīstieties ar DGM 6800 – pirmo tvaika un mikroviļņu krāsns hibrīdu pasaulē!

Lai darbu kulinārijas pasaulē padarītu ērtāku, "Miele" ir ieskicējusi nebijušu standartu, veidojot savu jauno DGM 6800 – pasaulē pirmo iebūvēto tvaika krāsni ar mikroviļņu funkciju. Padariet savas vakariņas un ikdienas ēdienreizes patīkamākas un gardākas, izmantojot labāko no abām funkcijām!

Uzzināt vairāk

Lielākā kombinētā tvaika krāsns ‒ DGC 6600 XXL

Ar jauno un inovatīvo "Miele" 86 litru tvaika krāsni gatavojiet augstas kvalitātes ēdienus mājās! Šī daudzfunkcionālā cepeškrāsns piedāvā lielāko ietilpību, kāda pieejama tirgū, ar izsmalcināti precīzām tvaika gatavošanas tehnoloģijām četros dažādos līmeņos, jebkuru amatieri padarot par īstu šefpavāru.

Uzzināt vairāk