Pavārgrāmatas

Nav citu vietu par vakariņu galdu, kur ģimene tik bieži satiktos. Arī saviesīgus vai svinīgus pasākumus draugu un paziņu lokā gandrīz vienmēr kuplina garda maltīte. Visur, kur vien cilvēki bauda sabiedrību, centrālo lomu ieņem ēdiena gatavošana. Gardi cepeši, saldas un pikantas uz maizes smērējamās masas vai garšīgi mazkaloriju ēdieni tvaicēšanas iekārtā — ar "Miele" pavārgrāmatu un padomdevēju receptēm, kas īpaši pielāgotas "Miele" iekārtu funkcijām, jutekliskākais hobijs pasaulē kļūs par īstāko baudu.

Padomi un ietiekumi: Gudrajos "Miele" padomdevējos Jūs atradīsiet noderīgus ieteikumus par tvaika nosūcējiem, cepšanu ar mitrināšanu un trauku mazgāšanu.

"Miele" pavārgrāmata tvaika krāsnīm

“Miele” tvaika cepeškrāsns iegādāšanās ir sākums skaistai draudzībai, kurā būs daudz prieka, laba veselība un neskaitāmi kulinārijas piedzīvojumi.

Ģimenes lielākoties sanāk kopā tieši ēdienreizēs, arī svinībās ar draugiem maltīte ir uzmanības centrā – gan mājas viesībās, gan oficiālos pasākumos. “Miele Test Kitchen” (Miele testa virtuve) ietvaros mums ir iespēja nodarboties ar mūsu vaļasprieku profesionālā līmenī – ar vaļasprieku, kas mūs vieno ar tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Visas mūsu piedāvātās receptes ir īpaši paredzētas “Miele” tvaika cepeškrāsnij.

PDF lejupielāde

"Miele" pavārgrāmata Kombinētām XL tvaika krāsnīm

Ģimenes nereti sanāk kopā tieši pie vakariņu galda. Arī reizēs, kuras pavadām patīkamā kompānijā, bieži vien tieši maltīte ir pasākumā centrā.

Iespēja palīdzēt jums izbaudīt ēdiena gatavošanu ir patiess pagodinājums. “Miele Test Kitchen” mēs katru dienu apvienojam mūsu zināšanas, zinātkāri un prasmes.

PDF lejupielāde

"Miele" pavārgrāmata Kombinētām tvaika krāsnīm

Vakariņu galds, iespējams, ir vienīgā vieta, kur visa ģimene sanāk kopā. Svinības vai pasēdēšana ar draugiem vai paziņām gandrīz vienmēr vainagojas ar garšīgu maltīti. Labā kompānijā maltīte ir patiesi svarīga.

PDF lejupielāde

"Miele" pavārgrāmata "SousChef"

Šajā grāmatā ir apvienota mūsu pieredze, gatavotprieks un vēlme eksperimentēt, sniedzot jums izdomas bagātas, tomēr viegli pagatavojamas receptes. Novēlam jums „Labu apetīti!” un neaizmirstamas stundas, gatavojot ar “Miele” virtuves ierīcēm.

PDF lejupielāde

"Miele" pavārgrāmata gatavošanai uz "Tepan" virsmas

Ēdiena gatavošana ar "Teppan" ir novērtēta gatavošanas metode japāņu virtuvē. "Teppanyaki" restorāni Japānā, ASV un arvien biežāk arī Eiropas metropolēs var lepoties ar lojālu klientu loku. Svaigi produkti, piemēram, zivis, gaļa un dārzeņi tiek uz karstās nerūsējošā tērauda virsmas pagatavoti tieši sajūsmināto viesu acu priekšā. Tādējādi ēdiens kļūst par piedzīvojumu visām maņām. Šī apburošā atmosfēra ar dažādajiem "Miele" zīmola "Teppan" modeļiem ienāk katrā virtuvē. Pateicoties lielajam lietojumu spektram ir iespējams pagatavot visdažādākās starptautiskās virtuves receptes.

PDF lejupielāde