Kas vēl būtu jāzin par "Miele" plīts virsmām un CombiSet virsmām

Konstrukcijas veids

Var izmantot gan ar, gan bez cepeškrāsns

Plīts virsma parasti ir virtuves centrālais punkts — gan atsevišķā ēdienu gatavošanas zonā, gan klasiski integrēta mēbeļu rindā. "Miele" piedāvā divas funkcionālas koncepcijas Jūsu individuāli veidotās gatavošanas zonas izveidošanai.

Uzzināt vairāk par „Konstrukcijas veids“
Konstrukcijas veids — indukcija

Apsildes veidi indiv. gatavošanas ieradumiem

"Miele" plīts virsmām ir dažādi apsildes veidi. Tādējādi "Miele" piedāvā atbilstošu plīts virsmu jebkādiem gatavošanas ieradumiem. Šeit ir pieejama papildinformācija par apsildi ar indukciju.

Uzzināt vairāk par „Konstrukcijas veids — indukcija“
Izmēru daudzveidība

Piemērotākais izmērs katrai virtuvei

Vai Jūs biežāk gatavojat tikai dažos katliņos, vai labprātāk uzburat veselu ēdienkarti, izmantojot daudzus? Lai cik daudz vietas būtu nepieciešams Jūsu ēdienu gatavošanas kaislībai — "Miele" vienmēr spēj piedāvāt pietiekami lielu plīts virsmu!

Uzzināt vairāk par „Izmēru daudzveidība“
"Miele" "ProLine" eksotiskās iekārtas

Īpašas gatavošanas iespējas

Īpašām ēdiena gatavošanas prasībām nepieciešama profesionāla tehnika. Šādām prasībām "Miele" piedāvā īpašas iekārtas, piemēram, TepanYaki, Salamander, Wok ierīces ar indukciju, fritēšanas ierīces un bārbekjū grilu, kā arī daudz ko citu. Atklājiet jaunas baudījumu iespējas!

Uzzināt vairāk par „"Miele" "ProLine" eksotiskās iekārtas“
Variējamas uzstādīšanas iespējas

Pārliecinošas variāciju iespējas un kvalitāte

“Miele” galda ventilācijas iekārta ir īpaši izcils tvaika nosūcējs. Tam ir pārdomāts tehnoloģiskais risinājums, tas nodrošina augstu komforta līmeni un ideāli iekļaujas jebkurā virtuves interjerā. Iebūvējot galda ventilācijas iekārtu apakšējā skapītī, dažādie telpas augstumi vai citi šķēršļi redzamības zonā vairs nerada sarežģījumus.

Uzzināt vairāk par „Variējamas uzstādīšanas iespējas“
Jaunā "Miele" galda ventilācijas iekārta

Vienmēr kombinācijā ar "ProLine" iekārtām

Jaunā galda ventilācijas iekārta padara katru "Miele CombiSet" virsmu par pamanāmu virtuves elementu. Apvienojot galda ventilācijas iekārtu ar divām "Miele CombiSet" virsmām, var izveidot ideālu gatavošanas ierīču kombināciju. Izvēlieties indukciju, "HiLight", "Tepan" vai "Wok" un atklājiet jaunu laikmetu netraucētā ēdienu gatavošanā bez aromātu izplatīšanās.

Uzzināt vairāk par „Jaunā "Miele" galda ventilācijas iekārta“

Piederumi un tīrīšanas līdzekļi

Oriģinālie piederumi Doties uz grozu Piederumu pārskats