Ris. dažādiem iebūvēšanas apstākļiem

Pie iebūvējamo tvaika nosūcēju grupas pieder "Miele" plakanpaneļa tvaika nosūcēji, zem piekarināmām mēbelēm iebūvējamie nosūcēji, ventilatoru bloka tvaika nosūcēji un starp piekarināmām mēbelēm iebūvējami nosūcēji. Šīs kategorijas tvaika nosūcēji ir piemēroti iebūvēšanai zem skapīšiem un skapīšos, kā arī individuāli izveidotās gaisa novadīšanas un gaisa cirkulācijas sistēmās.

Plakanpaneļa tvaika nosūcējs

Ideāla izvēle minimālisma stila piekritējiem: "Miele" plakanpaneļa tvaika nosūcējus var iebūvēt augšpusē piekarinātā skapī, lai tie nebūtu redzami. Ieslēgtā stāvoklī ir redzama tikai šaura nerūsējošā tērauda līste. Lielisks risinājums atturīgam virtuves iekārtojumam. Plakanais, izvelkamais nosūcēja pārsegs ar lielu jaudu nevainojami iesūc visus virtuves aromātus. Skapītī virs nosūcēja vēl pietiek vietas garšvielu komplekta novietošanai.

Pabūvējami tvaika nosūcēji

Ja Jūs nevēlaties samazināt piekarināmo skapīšu ietilpību, kompakts risinājums ir "Miele" pabūvējamais tvaika nosūcējs. Tas ir kompakts, tomēr jaudīgs, un to var iebūvēt zem piekarināma skapīša vai arī brīvi pie sienas. Īpaši piemērota izvēle mazām virtuvēm.

Ventilatora bloka tvaika nosūcējs

Individuālu virtuves dizainu – piem., ar iespaidīgu dūmvadu, var lieliski pārveidot ar ventilatora bloka tvaika nosūcēju. Šī konstrukcija nodrošina praktiski neierobežotas plānošanas un iekārtojuma iespējas. Individuāli pasūtot, Jūs iegūsiet ideāli piemērotu risinājumu tieši Jūsu virtuvei. Ļaujiet vaļu savai iztēlei!

Starpbūvējami tvaika nosūcēji

Ja labāk vēlaties, lai tvaika nosūcējs vispār nav pamanāms, izvēlieties "Miele" starp piekarināmām mēbelēm iebūvējamo tvaika nosūcēju. Kad nosūcēja korpuss ir aizsegts ar virtuves mēbelēm pieskaņotu dekoratīvu plāksni, nosūcējs neuzkrītoši noslēpjas piekarināmo skapīšu rindā. Aizvērtā stāvoklī nosūcējs nav redzams; mēbeļu rinda izskatās nepārtraukta un atturīga.