Ris. dažādiem iebūvēšanas apstākļiem

Plakanpaneļa tvaika nosūcējs
Ideāla izvēle minimālisma stila piekritējiem: "Miele" plakanpaneļa tvaika nosūcējus var iebūvēt augšpusē piekarinātā skapī, lai tie nebūtu redzami. Ieslēgtā stāvoklī ir redzama tikai šaura nerūsējošā tērauda līste. Lielisks risinājums atturīgam virtuves iekārtojumam. Plakanais, izvelkamais nosūcēja pārsegs ar lielu jaudu nevainojami iesūc visus virtuves aromātus. Skapītī virs nosūcēja vēl pietiek vietas garšvielu komplekta novietošanai.
Pabūvējami tvaika nosūcēji
Ja Jūs nevēlaties samazināt piekarināmo skapīšu ietilpību, kompakts risinājums ir "Miele" pabūvējamais tvaika nosūcējs. Tas ir kompakts, tomēr jaudīgs, un to var iebūvēt zem piekarināma skapīša vai arī brīvi pie sienas. Īpaši piemērota izvēle mazām virtuvēm.
Ventilatora bloka tvaika nosūcējs
Individuālu virtuves dizainu – piem., ar iespaidīgu dūmvadu, var lieliski pārveidot ar ventilatora bloka tvaika nosūcēju. Šī konstrukcija nodrošina praktiski neierobežotas plānošanas un iekārtojuma iespējas. Individuāli pasūtot, Jūs iegūsiet ideāli piemērotu risinājumu tieši Jūsu virtuvei. Ļaujiet vaļu savai iztēlei!
Starpbūvējami tvaika nosūcēji
Ja labāk vēlaties, lai tvaika nosūcējs vispār nav pamanāms, izvēlieties "Miele" starp piekarināmām mēbelēm iebūvējamo tvaika nosūcēju. Kad nosūcēja korpuss ir aizsegts ar virtuves mēbelēm pieskaņotu dekoratīvu plāksni, nosūcējs neuzkrītoši noslēpjas piekarināmo skapīšu rindā. Aizvērtā stāvoklī nosūcējs nav redzams; mēbeļu rinda izskatās nepārtraukta un atturīga.
Aprīkojuma varianti atkarīgi no modeļa