“Miele” lietotne*

Miele App

“Miele” lietotne*

Viss ir pārskatāms – gan esot ceļā, gan mājās

Uz “PlayStore”
Uz “AppStore”

“Miele” lietotne: viss ir ļoti ērti kontrolējams

Jūsu lieliskais pavadonis: ar “Miele” lietotni vienmēr redzat savas “Miele” mājsaimniecības iekārtas. Piemēram, vēlaties sekot gatavošanas procesam cepeškrāsnī vai uzzināt, vai mazgāšanas programma ir pabeigta? Lietotne nodrošina nepieciešamo informāciju un atvieglo ērtu un ātru apkalpošanu. Turklāt lietotne sniedz papildinformāciju un pakalpojumus jūsu “Miele” iekārtām, piemēram, “BaristaAssistant” vai receptes. Lejupielādējiet lietotni tagad!

Informācijas panelis: jūsu kontroles centrs

Informācijas panelis nodrošina optimālu pārskatu, lai jums katrā laikā būtu informācija par tīklā savienoto “Miele” iekārtu pašreizējo statusu. Uzreiz redzat, vai mazgāšanas programma ir beigusies vai krāsns jau ir uzkarsēta. Ar ātrās pieejas funkciju varat tieši veikt svarīgus iestatījumus, piemēram, pauzi vai apturēšanu. Turklāt jaunais dizains padara vadību vēl vienkāršāku un intuitīvāku.

“MobileControl”: vienmēr visu aptver

Ātri un ērti: ar “MobileControl” ne tikai visu redzat, bet varat arī tieši vadīt. Ar lietotni var tieši un bez piepūles veikt programmu atlasi, sākuma laika atlikšanu un izmantot citas iespējas. Tādējādi “Miele” iekārtu apkalpošana ir bērnu rotaļa.

“ShopConnect”: mazgāšanas līdzekļu ātra un ērta pasūtīšana lietotnē

Ar “ShopConnect” no mobilās ierīces var ērti pasūtīt “Miele” patēriņa preces un piederumus. Tikko jūsu “Miele” mazgāšanas piederumu vai kafijas rezerves tuvojas beigām, saņemsiet informāciju “Push” paziņojuma veidā. Tad ar lietotni varat veikt pasūtījumu tikai ar dažiem pieskārieniem taustiņiem.

“RemoteUpdate”: vienmēr visjaunākajā stāvoklī

Vēlaties, lai tīklā saslēgtās “Miele” mājsaimniecības iekārtas vienmēr atbilstu jaunākajam stāvoklim bez lielas piepūles? Ar “RemoteUpdate” funkciju tā nav problēma. Pieejamie programmatūras atjauninājumi jūsu “Miele” mājsaimniecības iekārtām cik iespējams vienkārši tiek pārraidīti un uzstādīti attiecīgajā iekārtā – nav nepieciešams apkalpojošā tehniķa apmeklējums. Informāciju par atjauninājumu var izlasīt lietotnē kā “Release Notes”.

“PairingAssistant”: palīdzība, savienojot tīklā

Instrukcija, kā pakāpeniski pievienot jaunas iekārtas. Lietotne parāda reģistrācijas procesu pa darbībām, tostarp papildinošos grafikus. Nekas vairs netraucē veiksmīgi pievienot tīklam.

* Paredzēta mobilajai gala ierīcei (minimālās prasības skatiet lietotņu iegādes vietnes datos).